Teambuilding
v Chefparade

Firemní teambuilding ve škole vaření? Výborný nápad!

Nevěříte, že by vařečka mohla prolomit korporátní ledy? Přijďte vyzkoušet společné vaření a mráčky ve vašem týmu se rozplynou jako pára nad hrncem! Nemáte čas a chuť něco vymýšlet, pojďte hned na
kontaktní formulář, ozveme se Vám vzápětí zpět a Vaší firemní akci doladíme k dokonalosti.

Kulinářské teambuildingové aktivity a firemní kurzy vaření lze uspořádat v naší provozovně v Praze, na našem Chefparade Statku, nebo kdekoliv si budete přát. Společná příprava a vychutnávání si vynikajícího jídla poskytne vašim spolupracovníkům nebo obchodním partnerům jedinečný zážitek. Poznejte své kolegy i mimo kancelář a vyměňte obleky za kuchařské zástěry. Uvidíte, jak to funguje!

Teambuilding u pánve,
to pravé ořechové pro váš tým

Proč uspořádat teambuilding právě u nás? 

 

Máme více než 15 let zkušeností s pořádáním kurzů vaření a teambuildingových akcí. Vše zajistíme a vy si přijďte „jen uvařit“ a užít si to!

Nejlepší kuchaři, nejlepší jídlo. Naši kuchaři umí připravit pokrmy z celého světa, ale také vědí, jak z vaření udělat nezapomenutelný zážitek a skvělou zábavu pro vaše zaměstnance. Prostě jedna radost.

Skvělá místa Naše profesionální kuchařské studio i venkovský Statek jsou ideální místa nejen pro vaření, ale i pro strávení pohodového dne mimo kancelář a utužování týmu. Všechno připravíme a vy si jen užijete zábavu a jídlo!

 

Menu co se vaří

 

Můžete si vybrat ze seznamu originálních pokrmů z celého světa. Pro kulinářský teambuilding doporučujeme zvolit mix jídel z mezinárodních kuchyní, ale je možné se zaměřit i jen na jeden druh pokrmu nebo region. Zaujal vás kurz sushi, příprava steaků nebo kurz grilování? Žádný problém! Naše kuchyně nezná hranice. Rádi vám poradíme s výběrem menu a s programem celé akce.

 

Jak to probíhá

Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku rozdělíme celou skupinu do týmů. Každý tým se pustí do přípravy jednoho receptu, všechny ingredience budou pro vás již nachystané. Nemusíte se bát, menu není složité a vždy jsou tam kuchaři, aby vám případně pomohli. Pro zpestření večera vám můžeme připravit i různé soutěže. Troufnete si rozpoznat koření jen podle vůně nebo třídit luštěniny pomocí asijských hůlek? A nebojte, nikdo neodejde s prázdným žaludkem :)!

Co o firemní akci říkají její účastníci?

S Chefparade spolupracujeme opakovaně a vždy jsme velice spokojeni. Kuchaři mají skvělý přístup ke klientům, jídla je vždy dostatek, a recepty výborné. Mohu jen vřele doporučit!

CIEE

Thank you for organizing the finest culinary team-building events in Prague! We always receive the best feedback from our colleagues as well as our new joiners. They are especially excited about having fun while collaborating to create a delicious meal, and they often use the new skills and recipes at home when cooking for their families. We're already looking forward to the next event at Chefparade!

Poradenská společnost

V Chefparade jsme byli v rámci teambuildingu již dvakrát a můžu jen doporučit. Kuchaři jsou profesionálové a se vším nám rádi pomohli. Kromě super zážitku člověk odchází i s plným žaludkem, takže co víc si přát!

Sazka

Šéf si pro nás připravil kulinářský zážitek v Chefparade v Praze a byl to skvělý nápad. Nejen, že jsme si osvojili nové recepty, které jsme si tam za pomoci kuchařů vyzkoušeli, ale také se hodně nasmáli. Celý personál Chefparade byl přátelský a usměvavý, to vše dělalo atmosféru ještě příjemnější. Samotné námi uvařené jídlo bylo výborné, z mnoha nabízených receptů jsme si vybrali správně. Děkujeme moc Chefparade za úžasnou akci, bylo to super! 

 

IVAR CS spol. s r.o.

S kuchařskou školou Chefparade spolupracujeme již řadu let, především v rámci kurzů a kuchařských soutěží pro děti, které realizujeme za Nadační fond Albert. Nejvíce oceňujeme skvělé zázemí, vybavení, vstřícné a milé jednání, profesionální přístup i organizaci. Výborné zkušenosti máme také s akcemi na Statku Chefparade v Sukoradech. Chefparade můžeme určitě doporučit!

Nadační fond Albert

Příchod

10 - 15 minut

Hosté přijdou v domluvený termín a čas, po příchodu je čeká lehké občerstvení, seznámení s kuchaři a s průběhem večera.

Rozdělení do týmů

10 - 15 minut

Účastníci jsou rozděleni do skupin, ve kterých budou vařit. Velikost skupin závisí na celkovém počtu hostů.

Suroviny a recepty

Všechny suroviny a recepty jsou připravené na jednotlivých stanovištích. Každému je zapůjčena zástěra.

Prázdný

Vaření

cca 2 hodiny

Každý tým připravuje za pomoci kuchaře jeden chod. Vaří se v dostatečném množství pro všechny.

Konzumace a zábava

cca 1,5 hodiny

Po vaření následuje konzumace uvařených jídel a volná zábava.

Prázdný

Nejrychlejší výběr z našich balíčků

Vyberte si z naší nabídky balíčků nebo nám dejte vědět o vašich speciálních přáních a my vám zorganizujeme teambuilding na míru přímo pro váš tým. Chcete jednotlivé balíčky nakombinovat? Není problém! Zašleme Vám kompletní nabídku e-mailem.

 

Základní balíček

 • úvodní občerstvení

 • zábavná forma vaření předem vybraného menu

 • všechny potřebné suroviny

 • zapůjčení zástěr

 • profesionální dohled zkušeného kuchaře

 • karafy s vodou s citronem

Nejoblíbenější

 • úvodní občerstvení

 • zábavná forma vaření předem vybraného menu

 • všechny potřebné suroviny

 • zapůjčení zástěr

 • profesionální dohled zkušeného kuchaře

 • karafy s vodou s citronem

 • kulinářské hry a soutěže v průběhu vaření

 • welcome drink

 • nápojové balíčky

 • neomezená konzumace nápojů 

Speciální přání

Nad rámec základního a rozšířeného balíčku Vám například rádi zajistíme:

 • fotokoutek

 • degustaci vín

 • barmanskou show

 • kulinářské dárky pro všechny účastníky

 • jakékoliv jiné přání
   

Kde budete vařit?

Prázdny

V Chefparade vám nabízíme různé možnosti, pokud jde o místo a organizaci vašich teambuildingových aktivit.

Prázdny

Teambuilding ve studiích Chefparade

Škola vaření Chefparade v Praze Holešovicích se dvěma nejmodernějšími kuchyňskými studii. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 100 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě pro vás můžeme uspořádat i venkovní grilovací party.

Chefparade Statek, který se nachází nedaleko Mladé Boleslavi v obci Sukorady, 30 minut jízdy autem z Černého Mostu. Místo, jehož středobodem je radost z jídla a jeho přípravy. Nově zrekonstruované hospodářské stavení disponuje spoustou prostoru pro vnitřní i venkovní vaření (grilování, sběr bylinek či pečení chleba), konferenční místností až pro 100 osob v nově postavené stodole a ubytovací kapacitou až pro 24 osob. To vše vytváří ideální místo pro teambuildingovou akci, na kterou se nezapomíná!

Místo dle vašeho výběru

Pokud chcete uspořádat kulinářský teambuilding ve vlastních prostorách nebo na místě dle vašeho výběru  (i venku), je to také možné! Naši kuchaři jsou flexibilní a zprostředkují vám nezapomenutelný kulinářský zážitek bez ohledu na prostředí nebo počet účastníků. Sdělte nám svou představu a preferované místo a my se postaráme o všechny detaily. Ať si vyberete jakékoliv místo, proměníme vaši akci v gastronomický zážitek.

Pronájem studií

Hledáte krásné prostory pro interní školení, tiskovou konferenci, soukromou akci, focení nebo „jen vaření“? Dejte nám vědět, co potřebujete a my vám připravíme nabídku na míru.

Jak to celé probíhá?

Příchod

10 - 15 minut

Hosté přijdou v domluvený termín a čas, po příchodu je čeká lehké občerstvení, seznámení s kuchaři a s průběhem večera.

Rozdělení do týmů

10 - 15 minut

Účastníci jsou rozděleni do skupin, ve kterých budou vařit. Velikost skupin závisí na celkovém počtu hostů.

Suroviny a recepty

Všechny suroviny a recepty jsou připravené na jednotlivých stanovištích. Každému je zapůjčena zástěra.

Vaření

cca 2 hodiny

Každý tým připravuje za pomoci kuchaře jeden chod. Vaří se v dostatečném množství pro všechny.

Konzumace a zábava

cca 1,5 hodiny

Po vaření následuje konzumace uvařených jídel a volná zábava.

Studio podle přání

Prázdny

Chefparade v Holešovicích má dvě moderně zařízená kuchyňská studia s barem. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě vás rádi pozveme na naši terasu, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

Prázdny

FAQ - nejčastější otázky

Níže se můžete dozvědět odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.
Nenašli jste odpověď právě na svoji otázku? Napište nám na firemniakce@chefparade.cz a my vám rádi odpovíme.

1. Jak probíhají firemní teambuildingy?

Hosté se sejdou v pražském studiu nebo na našem statku za Prahou. Poté, co se šéfkuchaři představí a vysvětlí, co se bude během večera odehrávat, jsou hosté rozděleni do týmů. Uvaří si společně vybrané jídlo z menu a jakmile jsou všechny pokrmy připraveny, zasedne se společně ke stolu. Poté následuje volná zábava a rádi pro vás připravíme i různé kulinářské kvízy a hry.

2. Kolik osob je obvykle v 1 týmu?

Záleží na velikosti celé skupiny :).

3. Pro kolik osob jste schopni připravit teambuilding?

Ve studiu v Holešovicích jsme schopni připravit akci až pro 100 osob. Stejný max počet osob uvítáme rádi i na Chefparade Statku.

4. Bude množství jídla dostačující?

Samozřejmě! Z naší kulinářské teambuildingové akce nikdo neodejde s prázdným žaludkem! Celkové množství jídla, které týmy připraví, se dá přirovnat ke standardnímu firemnímu obědu nebo večeři.

5. Kolik jídel připravuje jedna skupinka?

Každý tým připravuje jeden pokrm z vybraného menu - a to dokonale!

6. Jak probíhá platba?

Vystavuje se předem zálohová faktura, doplatek probíhá následně po akci. 

7. Je možná platba kartou?

Platba kartou je možná. Je nutné se na ní ale domluvit předem a odsouhlasit celkovou částku.

8. Je možná konzumace vlastních nápojů?

Konzumaci vlastních nápojů neumožňujeme z důvodu vlastní nabídky nápojů v Chefparade studiu. Naše nabídka nealkoholických nápojů a vín je široká a za příznivé ceny. Také nabízíme lahvová piva, Prosecco, kávu a čaj.

Jedinečný zážitek s tasty
endingem

Prázdny

Kulinářský teambuilding se nese ve znamení vzájemné týmové interakce a zábavy. Nebudete tedy přípravu jídla pouze sledovat, ale si jej sami navaříte. Menu vám sestavíme na míru a pod dohledem profesionálního kuchaře si spolu připravíte lahodná jídla, která potěší všechny vaše smysly.

Prázdny

Jednoduchá
organizace pro vás

Netravte hodiny přípravou eventu. Zkušený tým Chefparade se o vše postará.

Pod vedením zkušených šéfkuchařů

Naši kuchaři vám rádi poodhalí poklici nad tajemstvími přípravy jídel z různých koutů světa.

Profesionální a
moderně zařízená studia

Naše studia jsou vám plně k dispozici. Rádi za vámi přijedeme i kamkoli v rámci Česka.

Máte chuť na něco speciálního?

Samozřejmostí je přizpůsobení celé akce vašim představám včetně menu, doprovodného programu, trvání a místa. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli požadavkem a my vám rádi připravíme akci na míru přesně podle přání.

Prázdný

Chcete u nás teambuildingovat?
Napište nám.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace na váš teambuilding či pronájem prostoru
firemniakce@chefparade.cz

PrázdnyPrázdný

Prázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně