Teambuilding
v Chefparade

Firemní teambuilding ve škole vaření? Výborný nápad!

Nevěříte, že by vařečka mohla prolomit korporátní ledy? Přijďte vyzkoušet společné vaření a mráčky ve vašem týmu se rozplynou jako pára nad hrncem! Nemáte čas a chuť něco vymýšlet, pojďte hned na
kontaktní formulář, ozveme se Vám vzápětí zpět a Vaší firemní akci doladíme k dokonalosti.

Kulinářské teambuildingové aktivity a firemní kurzy vaření lze uspořádat v naší provozovně v Praze, na našem Chefparade Statku, nebo kdekoliv si budete přát. Společná příprava a vychutnávání si vynikajícího jídla poskytne vašim spolupracovníkům nebo obchodním partnerům jedinečný zážitek. Poznejte své kolegy i mimo kancelář a vyměňte obleky za kuchařské zástěry. Uvidíte, jak to funguje!

Teambuilding u pánve,
to pravé ořechové pro váš tým

Jak to probíhá

Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku rozdělíme celou skupinu do týmů. Každý tým se pustí do přípravy jednoho receptu, všechny ingredience budou pro vás již nachystané. Nemusíte se bát, menu není složité a vždy jsou tam kuchaři, aby vám případně pomohli. Pro zpestření večera vám můžeme připravit i různé soutěže. Troufnete si rozpoznat koření jen podle vůně nebo třídit luštěniny pomocí asijských hůlek? A nebojte, nikdo neodejde s prázdným žaludkem :)!

Menu co se vaří

 

Můžete si vybrat ze seznamu originálních pokrmů z celého světa. Pro kulinářský teambuilding doporučujeme zvolit mix jídel z mezinárodních kuchyní, ale je možné se zaměřit i jen na jeden druh pokrmu nebo region. Zaujal vás kurz sushi, příprava steaků nebo kurz grilování? Žádný problém! Naše kuchyně nezná hranice. Rádi vám poradíme s výběrem menu a s programem celé akce.

 

Proč uspořádat teambuilding právě u nás? 

Máme více než 15 let zkušeností s pořádáním kurzů vaření a teambuildingových akcí. Vše zajistíme a vy si přijďte „jen uvařit“ a užít si to!

Nejlepší kuchaři, nejlepší jídlo Naši kuchaři umí připravit pokrmy z celého světa, ale také vědí, jak z vaření udělat nezapomenutelný zážitek a skvělou zábavu pro vaše zaměstnance. Prostě jedna radost.

Skvělá místa Naše profesionální kuchařské studio i venkovský Statek jsou ideální místa nejen pro vaření, ale i pro strávení pohodového dne mimo kancelář a utužování týmu. Všechno připravíme a vy si jen užijete zábavu a jídlo!

Kde budete vařit?

Prázdny

V Chefparade vám nabízíme různé možnosti, pokud jde o místo a organizaci vašich teambuildingových aktivit.

Prázdny

Teambuilding ve studiích Chefparade

Škola vaření Chefparade v Praze Holešovicích se dvěma nejmodernějšími kuchyňskými studii. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 100 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě pro vás můžeme uspořádat i venkovní grilovací party.

Chefparade Statek

Chefparade Statek, který se nachází nedaleko Mladé Boleslavi v obci Sukorady, 30 minut jízdy autem z Černého Mostu. Místo, jehož středobodem je radost z jídla a jeho přípravy. Nově zrekonstruované hospodářské stavení disponuje spoustou prostoru pro vnitřní i venkovní vaření (grilování, sběr bylinek či pečení chleba), konferenční místností až pro 100 osob v nově postavené stodole a ubytovací kapacitou až pro 24 osob. To vše vytváří ideální místo pro teambuildingovou akci, na kterou se nezapomíná!

Místo dle vašeho výběru

Pokud chcete uspořádat kulinářský teambuilding ve vlastních prostorách nebo na místě dle vašeho výběru  (i venku), je to také možné! Naši kuchaři jsou flexibilní a zprostředkují vám nezapomenutelný kulinářský zážitek bez ohledu na prostředí nebo počet účastníků. Sdělte nám svou představu a preferované místo a my se postaráme o všechny detaily. Ať si vyberete jakékoliv místo, proměníme vaši akci v gastronomický zážitek.

Pronájem studií

Hledáte krásné prostory pro interní školení, tiskovou konferenci, soukromou akci, focení nebo „jen vaření“? Dejte nám vědět, co potřebujete a my vám připravíme nabídku na míru.

Prázdny


Studio podle přání

Chefparade v Holešovicích má dvě moderně zařízená kuchyňská studia s barem. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě vás rádi pozveme na naši terasu, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

Prázdny

Jedinečný zážitek s tasty
endingem

Prázdny

Kulinářský teambuilding se nese ve znamení vzájemné týmové interakce a zábavy. Nebudete tedy přípravu jídla pouze sledovat, ale si jej sami navaříte. Menu vám sestavíme na míru a pod dohledem profesionálního kuchaře si spolu připravíte lahodná jídla, která potěší všechny vaše smysly.

Prázdny

Jednoduchá
organizace pro vás

Netravte hodiny přípravou eventu. Zkušený tým Chefparade se o vše postará.

Pod vedením zkušených šéfkuchařů

Naši kuchaři vám rádi poodhalí poklici nad tajemstvími přípravy jídel z různých koutů světa.

Profesionální a
moderně zařízená studia

Naše studia jsou vám plně k dispozici. Rádi za vámi přijedeme i kamkoli v rámci Česka.

Máte chuť na něco speciálního?

Samozřejmostí je přizpůsobení celé akce vašim představám včetně menu, doprovodného programu, trvání a místa. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli požadavkem a my vám rádi připravíme akci na míru přesně podle přání.

Chcete u nás teambuildingovat?
Napište nám.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace na váš teambuilding či pronájem prostoru

Jedinečný zážitok s tasty
endingom

Prázdny

Celá kulinárska show sa nesie v znamení vzájomnej, tímovej interakcie a zábavy. Nebudete teda prípravu jedla iba sledovať ale podľa na mieru zostaveného menu a pod dohľadom profesionálneho kuchára spolu pripravíte lahodné jedlá, ktoré potešia všetky vaše zmysly.

Prázdny

Jednoduchá
organizácia pre vás

Netrávte hodiny prípravou eventu. Skúsený tím Chefparade sa o všetko postará.

Pod vedením skúsených šéfkuchárov

Naši kuchári vám radi poodhalia pokrievku nad tajomstvami prípravy jedla z rôznych kútov sveta.

Profesionálne a
moderne zariadené štúdiá

Naše štúdiá v Bratislave alebo v Košiciach sú vám plne k dispozícii. Radi za vami prídeme kamkoľvek, chutiam sa predsa medze nekladú.

Máte chuť na niečo špeciálne?

Samozrejmosťou je prispôsobenie celej akcie vašim predstavám vrátane menu, sprievodného programu, trvania a miesta. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou a my vám radi pripravíme akciu na mieru presne podľa želania.

PrázdnyPrázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně