FAQ


Níže se můžete dozvědět odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.
Nenašli jste odpověď právě na svoji otázku? Napište nám na rezervace@chefparade.cz a my vám rádi odpovíme.

Prázdny

Kurzy vaření

1. Jak dlouho kurzy vaření trvají?

Minutka se u nás nenastavuje, kvalitní vaření vyžaduje čas. Proto naše kurzy trvají tak dlouho, jak je potřeba, aby byly pokrmy dokonalé a vy si mohli připravené jídlo pomalu a s chutí vychutnat. Což obvykle trvá 3 - 3,5 hodiny.

2. Je potřeba si něco přinést s sebou?

Kromě dobré nálady už vůbec nic. Všechny suroviny, kuchařská zástěra a nádobí budou u nás připraveny. Nosit si nemusíte ani zápisník, všechny recepty vám druhý den po skončení kurzu zašleme e-mailem.

3. Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

Ano, všechny suroviny jsou zahrnuty v ceně kurzu vaření.

4. A jak je to s nápoji?

Ty jsou samozřejmě v ceně! Nabízíme nealkoholické nápoje, lahvové pivo, rozlévané víno, kávu nebo čaj.

5. Kolik účastníků je na kurzu vaření?

Každý kurz vaření vyžaduje minimálně 2 účastníky. Maximální počet je 12 účastníků.

6. Mohu si vzít s sebou na kurz doprovod?

Vařit je nejlepší se skupinou přátel nebo společně se svými blízkými, a proto se na kurz velmi často přihlašují kamarádi či páry společně. Pokud se ale kurzu účastníte pouze vy, není možné z kapacitních důvodů si vzít s sebou někoho dalšího. Jiné je to u dětských kurzů, kdy může dítě doprovázet jedna dospělá osoba. Pokud chtějí svou ratolest doprovodit oba rodiče, je druhý dospělý zpoplatněn částkou 500 Kč.

7. Mohu termín kurzu zrušit nebo přesunout?

Ano, ale bezplatně pouze 3 pracovní dny předem. Dále jsou již účtovány storno poplatky, které jsou uvedené v našich obchodních podmínkách.

8. Je nějaká možnost sestavit si kurz na míru?

Samozřejmě, nabízíme také individuální kurzy vaření, a to již od jednoho zájemce. Cena závisí na počtu účastníků a také na vybraném menu. S organizací soukromých kurzů vaření vám ráda pomůžeme na emailové adrese rezervace@chefparade.cz.

9. Je možnost parkování před vašimi studii?

Parkování je možné přímo před naším studiem Chefparade v areálu Holešovické tržnice. První hodina je zdarma, každá další poté stojí 50,-Kč. Při vjezdu z Jateční ulice (první vjezd po pravé straně při odbočení z ulice Argentinská) si vezmete parkovací lístek. Při odjezdu je před závorami platební automat, kde  zaplatíte a s tím samým lístkem po přiložení k závoře odjedete. Parkování na statku v Sukoradech je zdarma přímo v areálu.

Dárkové poukazy

1. Je možné si na dárkový poukaz něco napsat?

Ano, na přední straně je místo, kam můžete napsat osobní vzkaz nebo věnování. Bohužel není možné na poukaz věnování vytisknout.

2. Dárkový poukaz je určen na konkrétní kurz?

Ne, poukazy jsou otevřené a obdarovaný si tak může kurz vybrat dle libosti. Stačí nás jen kontaktovat, tuto informaci nám nahlásit, a tak se na daný kurz zaregistrovat.

3. Je možné prodloužit platnost dárkového poukazu?

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců. Pokud se z nějakého důvodu nemůžete kurzu během této doby zúčastnit, kontaktujte nás prosím před vypršením doby platnosti poukazu a my vám s prodloužením platnosti rádi pomůžeme. Platnost dárkového poukazu lze prodloužit o dalších 6 měsíců za poplatek 500 Kč. Již propadlým dárkovým poukazům platnost prodloužit nelze.

4. Je možné od koupě dárkového poukazu odstoupit?

Ano, pokud dárkový poukaz nebyl ještě využit, je možné od koupě odstoupit. Pokud této možnosti chcete využít, kontaktujte nás na rezervace@chefparade.cz do 14 dnů od vystavení poukazu.

Firemní teambuildingy

1. Jak probíhají firemní teambuildingy?

Hosté se sejdou v pražském studiu nebo na našem statku za Prahou. Poté, co se šéfkuchaři představí a vysvětlí, co se bude během večera odehrávat, jsou hosté rozděleni do týmů. Uvaří si společně vybrané jídlo z menu a jakmile jsou všechny pokrmy připraveny, zasedne se společně ke stolu. Poté následuje volná zábava a rádi pro vás připravíme i různé kulinářské kvízy a hry.

2. Kolik osob je obvykle v 1 týmu?

Záleží na velikosti celé skupiny :).

3. Pro kolik osob jste schopni připravit teambuilding?

Ve studiu v Holešovicích jsme schopni připravit akci až pro 100 osob. Stejný max počet osob uvítáme rádi i na Chefparade Statku.

4. Bude množství jídla dostačující?

Samozřejmě! Z naší kulinářské teambuildingové akce nikdo neodejde s prázdným žaludkem! Celkové množství jídla, které týmy připraví, se dá přirovnat ke standardnímu firemnímu obědu nebo večeři.

5. Kolik jídel připravuje jedna skupinka?

Každý tým připravuje jeden pokrm z vybraného menu - a to dokonale!

6. Jak probíhá platba?

Vystavuje se předem zálohová faktura, doplatek probíhá následně po akci. 

7. Je možná platba kartou?

Platba kartou je možná. Je nutné se na ní ale domluvit předem a odsouhlasit celkovou částku.

8. Je možná konzumace vlastních nápojů?

Konzumaci vlastních nápojů neumožňujeme z důvodu vlastní nabídky nápojů v Chefparade studiu. Naše nabídka nealkoholických nápojů a vín je široká a za příznivé ceny. Také nabízíme lahvová piva, Prosecco, kávu a čaj.

Prázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně