Pronájem studií
v Chefparade

Pořádáte konferenci, obchodní jednání, oslavu nebo třeba cooking show a hledáte na to vhodné prostory? Plánujete natáčení a chybí vám prostorné a moderně vybavené kuchyňské studio? Nebo jen potřebujete větší kuchyň, než máte doma?

Rádi vám pronajmeme jedno z našich studií!

K dispozici máme tři plně vybavená kuchyňská studia
s celkovou kapacitou až 120 osob!

Kromě kuchyňského náčiní a veškerého vybavení u nás naleznete projektor, plátno, flipchart, Wi-Fi a ozvučení.

V ceně pronájmu je kompletní vybavení studia, káva, čaj a závěrečný úklid. Můžeme Vám ale také zajistit další nápoje, občerstvení, bistro stolky nebo třeba výzdobu. Prostor přizpůsobíme přesně charakteru Vaší akce tak, abyste se u nás cítili dobře.

Napište nám, jaký typ akce u nás chystáte a jak velké studio hledáte a my Vám zašleme cenovou nabídku.

Máte zájem se přijít podívat, jak to u nás vypadá? Není problém. Ozvěte se nám a domluvíme si osobní schůzku.

Prázdný

Kde budete vařit?

Pronájem ve studiích Chefparade

Škola vaření Chefparade v Praze Holešovicích se třemi nejmodernějšími kuchyňskými studii. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 3 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě pro vás můžeme uspořádat i venkovní grilovací party.

Chefparade Statek

Chefparade Statek, který se nachází nedaleko Mladé Boleslavi v obci Sukorady, 30 minut jízdy autem z Černého Mostu. Místo, jehož středobodem je radost z jídla a jeho přípravy. Nově zrekonstruované hospodářské stavení disponuje spoustou prostoru pro vnitřní i venkovní vaření (grilování, sběr bylinek či pečení chleba), konferenční místností až pro 100 osob v nově postavené stodole a ubytovací kapacitou až pro 36 osob. To vše vytváří ideální místo pro vaší akci, na kterou se nezapomíná!

Místo dle vašeho výběru

Pokud chcete uspořádat kulinářskou akci ve vlastních prostorách nebo na místě dle vašeho výběru  (i venku), je to také možné! Naši kuchaři jsou flexibilní a zprostředkují vám nezapomenutelný kulinářský zážitek bez ohledu na prostředí nebo počet účastníků. Sdělte nám svou představu a preferované místo a my se postaráme o všechny detaily. Ať si vyberete jakékoliv místo, proměníme vaši akci v gastronomický zážitek.

Pronájem studií

Hledáte krásné prostory pro interní školení, tiskovou konferenci, soukromou akci, focení nebo „jen vaření“? Dejte nám vědět, co potřebujete a my vám připravíme nabídku na míru.

Prázdny


Studio podle přání

Chefparade v Holešovicích má tři moderně zařízená kuchyňská studia. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 3 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330m². V létě vás rádi pozveme i na náš statek v Sukoradech, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

Prázdny

Chcete si u nás pronajmout studia?
Napište nám.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace na váš pronájem prostoru

Jedinečný zážitek s chutným
koncem

Prázdny

Celá kulinářská show se nese ve znamení vzájemné, týmové interakce a zábavy. Nebudete tedy přípravu jídla pouze sledovat, ale podle na míru sestaveného menu a pod dohledem profesionálního kuchaře společně připravíte lahodná jídla, která potěší všechny vaše smysly.

Prázdny

Jednoduchá
organizace pro Vás

Netrapte se hodinami příprav eventu. Zkušený tým Chefparade se o vše postará.

Pod vedením zkušených šéfkuchařů

Naši kuchaři Vám rádi nadzvednou pokličku nad tajemstvým přípravy jídla z různých koutů světa.

Profesionálně a
moderně zařízená studia

Naše studia v Holešovicích i statek v Sukoradech Vám jsou plně k dispozici. Rádi za Vámi i kamkoliv přijedeme.

PrázdnyPrázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně