Chefparade Statek

Sukorady 31, okr. Mladá Boleslav

Kouzelné místo, které jste hledali

Proč právě Chefparade Statek?

Statek Chefparade je kouzelné místo, které vzniklo z lásky k vaření, poznávání nových chutí a společně strávenému času. Je to zrekonstruované venkovské stavení, kde se snoubí rustikální atmosféra s moderním vybavením. Je to ideální místo pro svatbu snů nebo neobvyklou firemní akci. Nově pořádáme i klasické kurzy vaření na statku. Protože vaření je o společně stráveném čase. A být spolu, u jednoho stolu a vychutnávat si jídlo pod širým nebem, obklopeni přírodou a mimo rušné město je něco, po čem všichni toužíme! Nebo ne? 

Co je cílem?

 

Zrekonstruovali jsme starý statek a vytvořili z něj ideální místo pro kouzlení v kuchyni, uvnitř i venku na čerstvém vzduchu. Upečte si vlastní chléb nebo pizzu v naší venkovní peci, nasbírejte si bylinky do svých pokrmů, vyrazte na ryby nebo si prostě jen společně s kolegy, rodinou a přáteli vychutnejte dokonalé grilování. Naši zkušení šéfkuchaři se postarají o to, abyste si tento den dokonale užili. Protože vy jste ta nejdůležitější ingredience!

 

Co u nás najdete?

  • Rustikální, stylový, zrekonstruovaný statek ideální pro svatbu
  • Vybavení a zařízení pro všechny druhy vaření, jak venkovní, tak vnitřní
  • Zkušené šéfkuchaře, kteří vás naučí nejen vařit, ale i odhalí svá kulinářská tajemství.
  • Konferenční místnost v moderní stodole, která pojme až 100 osob
  • Součástí hospodářského stavení je i ubytování pro vaše nejbližší. Ve zrekonstruovaném domě a v moderních chatkách je ubytovací kapacita až pro 36 osob (2 amartmány v domě - 12 osob, 8 chatek pro 2 osoby a dva rodinné apartmány 3+1).


Kalendář obsazenosti

Termíny jsou pouze orientační a vhledem k množství poptávek se neustále aktualizují. Pokud potřebujete termín, který je aktuálně obsazený, neváhejte se na nás obrátit přímo na telefon: +420 603 944 636, nebo mailem na statek@chefparade.cz pro informace o aktuální obsazenosti.

    Volně
    Kurzy
    Obsazeno

Romantika v přírodě

Svatby na statku

Pokud hledáte ideální místo pro svatbu v rustikálním nebo boho stylu nebo prostě jen svatbu pod širým nebem, daleko od zvuků rušného města, je pro vás Statek Chefparade tím pravým místem. Nechte své hosty zažít něco jedinečného, užijte si skvělé jídlo a přírodu a splňte si svůj svatební sen. S námi bude váš velký den nezapomenutelný!

Ubytování na statku

Venkovské prostředí si žádá speciální ubytování a přesně to na Statku Chefparade nabízíme. Umocněte svůj zážitek ještě více a zůstaňte na noc. Užijte si trochu glampingu. Součástí hospodářského stavení je i ubytování pro vaše nejbližší. Ve zrekonstruovaném domě a v moderních chatkách je ubytovací kapacita až pro 36 osob (2 amartmány v domě - 12 osob, 8 chatek pro 2 osoby a dva rodinné apartmány 3+1)

Cena za ubytování, neomezenou konzumaci nealko i alko nápojů po celou dobu pobytu a snídani v podobě švédských stolů, je 1490,- Kč navíc k ceně kurzu.

V případě zájmu o přespání, si vložte ubytování do nákupního košíku spolu s kurzem, nebo nás prosím kontaktujte na rezervace@chefparade.cz.  

 

Teambuildingové akce na Statku

Společné vaření je skvělý způsob, jak budovat vztahy. A díky našim více jak 15letým zkušenostem s pořádáním teambuildingových a jiných firemních akcí máte jistotu, že si vaši spolupracovníci nebo obchodní partneři den u nás na Statku užijí. Chcete uspořádat nezapomenutelnou akci? Ozvěte se nám!

Kde nás najdete

Prázdny

 

Chefparade Statek stojí kousek od Mladé Boleslavi v obci Sukorady (přesná adresa je Sukorady 31), 30 minut autem z Černého Mostu.

 

GPS souřadnice:
50°25’42.4″N 15°01’43.3″E


  +420 603 944 636
  statek@chefparade.cz

PrázdnyPrázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně