Podporujeme

 

Škola vaření Chefparade hrdě podporuje mimo jiné i tyto neziskové projekty:

APPA = Asociace pomoci postiženým Adeli

Hlavním úkolem asociace je aktivní pomoc českým pacientům při získávání finančních prostředků na rehabilitaci v ADELI Medical Center. Všechny finanční prostředky jsou v plné výši rozděleny mezi podpořené pacienty.

Cerebrum – Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin, o. s.

Hlavním cílem CEREBRA je podporování občanů po poranění mozku a jejich rodin v oblasti následní rehabilitační péče, poradenství a poskytování informací a podpůrných služeb pro postižené osoby.

Food Revolution Day

Podporujeme Food Revolution Day – neziskovou událost, kterou odstartoval Jamie Oliver ve Velké Británii, a my v tom každoročně pokračujeme u nás, kdy pomáháme s osvětou zdravého a vyváženého stravování u dětí.

Nízkoprahový klub Husita

Husitské centrum o.p.s. provozuje sociální službu Nízkoprahový klub Husita. Posláním NPK Husita je pomáhat dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí Prahy 3 a přilehlých lokalit. Nabízíme bezpečný prostor, základní poradenství, podporu a smysluplné využití volného času.

Jako doma – Homelike, o.p.s.

Jako doma je nezisková organizace, která spolupracuje se ženami bez domova na principech partnerství a participace, empowermentu a vytváření bezpečného prostředí.

Mamma HELP, z.s.

Mamma HELP je největší ženskou pacientskou organizací, která se v ČR už od roku 1999 stará o ženy s nádorovým onemocněním prsu.
V poslední době patří k významným tématům zdravá výživa a stravování onkologicky nemocných lidí. Úspěšný projekt Holky, už mi zase chutná běží už druhým rokem, mimo jiné i díky podpoře a spolupráci s Chefparade.

Nadání a dovednosti

Organizace pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin s rozvojem jejich nadání a dovedností, se správným výběrem studia, s přípravou na profesní život a se vstupem na trh práce, aby po odchodu z domova plynule navázaly na běžný život.

PROUD

PROUD je českou neziskovou organizací zaměřující se na lobbing, legislativní změny a veřejnou osvětu v oblasti LGBT osob.

Polívková smršť

Gurmánská benefiční akce Polívková smršť spojuje gastronomický zážitek s veřejnou sbírkou a kombinuje výtečné polévky s návratem chuti do života.
Výtěžek sbírky putuje obecně prospěšné společnosti ERGO Aktiv, která poskytuje účinnou rehabilitaci hlavně mladým lidem po mozkové příhodě a úrazech hlavy. Z výtěžku polévkové sbírky poskytuje péči těm klientům, kteří si ji nemohou zaplatit z vlastních zdrojů.

Wine for Help

Nadační fond Wine for Help podporuje rodiny dětí zasažených smrtelnou nemocí mukopolysacharidosou.

Zdravá pětka

Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti správného stravování.

Zajíček na koni o.p.s.

Zajíček na koni je organizace, která se již dvanáct let zabývá pomocí dětem i dospělým s fyzickým, mentálním a sociokulturním handicapem. Má tři hlavní projekty – Terapeutické jízdy na koních, Pomoc dětem ze sociálně slabých rodin a Projekt kavárna – zaměstnání pro lidi s handicapem – Café AdAstra, kde v tuto chvíli zaměstnává přes 25 lidí s handicapem.

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně