Partneři a spolupráce

 

Partneři školy vaření Chefparade:

Stella Artois

Propojení skvělého piva a jídla je už tak trochu tradice, proto máme po našem boku tak silného partnera, jako je značka Stella Artois, jejíž belgický ležák je skvělou tečkou pro jídla, která si u nás v Chefparade na kurzu či teambuildingu připravíte! Nejen že si můžete na tomto pivu pochutnat u nás při kurzu, ale také se v rámci speciálních kurzů ve spolupráci se Stella Artois můžete naučit pokrmy, které toto lahodné pivo přímo obsahují! 

Kulina 

Kulina je váš průvodce kvalitním vybavením domácnosti.Najdete u nás vše krásné a funkční pro váš vysněný domov a kuchyni. Vybíráme pro vás to nejlepší, už přes 10 let.

Made in Japan

Pokud jste příznivci krásně barevného, ručně vyráběného keramického nádobí, značka Made in Japan je pro vás jako stvořená. Co můžete očekávat? Velké a malé talíře, udon a ramen servírovací misky, originální příbory, malé šálky a praktické hrnky, čajové soupravy a další servírovací nádobí, které doplní váš stůl, všechny dostupné v různých tvarech a barvách, všechny bez škodlivých barviv a těžkých kovů.
Jsou také vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí, a proto se hodí do každé domácnosti a pro každý životní styl. 
Výrobci jsou japonští mistři z malých místních rodinných pecí, v nichž se odráží znalosti několika generací hrnčířských mistrů. Tuto přírodní keramiku vyrábějí ručně tradičním způsobem z místních jílů, každý kus je originál.

 

Již od roku 2001 jsou naší doménou špičková evropská vína, máme vše z Francie, to nejlepší z Itálie, aristokratická vína ze Španělska, něco málo z Německa a České republiky. Můžete se s námi osobně setkat v zahradě Slovanského domu ve Wine Bar and Glass Shop. Najdete nás na Slovanské cestě mezi Příkopy a Jindřišskou ulicí. Každý, kdo k nám zavítá, se přesvědčí, že kvalitní nemusí nutně znamenat drahé. V našem portfoliu máme celou řadu pečlivě vybraných vín pro každodenní pití.
Za Chefparade doplníme jen to, že s francouzskými víny z Adviva se můžete setkat na našich kurzech i firemních akcích. Nabídku vín, které můžete ochutnat , nebo jste již ochutnali na našich kurzech případně na firemních akcích, najdete ZDE.

 

WMF

Více než 160 let značky, které jsou součástí skupiny WMF reprezentují to nejlepší z oblasti gastronomie. Jako výrobci prémiových příborů, hrnců, pánví, nožů a dalšího kuchyňského vybavení, jež využívají jak domácnosti, tak profesionální kuchyně, si neúnavně a s velkým odhodláním berou za cíl přinášet inovativní produkty té nejvyšší kvality se sofistikovaným designem a vynikající funkčností.

Beko

Značka Beko byla založená v roce 1955 a v České republice je zastoupena od roku 2005. Od té doby se stala jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě a stejně tak i v České republice. Díky neustálému vývoji a inovativním technologiím je zároveň jednou z nejrychleji rostoucích značek na evropském trhu

Oresi

Mají podle průzkumu institutu IBRS kuchyně Oresi nejvíc spokojených klientů na trhu. Toto prvenství dokládá i opakované udělení Certifikátu zákaznické spokojenosti společnosti Oresi od mezinárodních auditorů TayllorCox.

.pepper..field

Vařte jako šéfkuchař s pravým Kampotským pepřem, o kterém se říká, že je nejchutnějším pepřem světa. Přesně to se vám může povést s naším parnerem značkou .pepper..field, která je jediným přímým a fair trade dovozce tohoto šampaňského mezi pepři do ČR. Během všech našich kurzů se seznámíte nejen s lahodnými chutěmi černého, sladkého červeného či smetanového bílého Kampotského pepře, ale budete si moci jídlo opepřit i čerstvými pepři či světovým unikátem, který český .pepper..field vyvinul - lyofilizovaný Kampotský pepř, který získal nejvyšší gastronomické ocenění světa - GOLDEN FORK a stal se tak nejlepším gastronomickým produktem v české historii. Poznejte, jak opravdu chutná pravý pepř spolu s námi a co dokáže vykouzlit i doma u Vás na talíři.

Chilli Doctor

Pro někoho je chilli zkrátka jen ostré. Pro nás je to celý svět chutí, vůní a barev, které stojí za to prozkoumávat a ochutnávat. Společnost The ChilliDoctor funguje od roku 2012.
Chilli dovážíme ze všech koutů světa, kde jej odebíráme přímo od tamních pěstitelů a výrobců. Máme vysoké nároky na kvalitu našich produktů. Zakládáme si na tom, že známe původ všech vypěstovaných papriček i způsoby, jakými se zpracovávají a uchovávají. Mnohá místa sami navštěvujeme a rozšiřujeme si tak, jako správní nadšenci i kvalitní dodavatelé chilli produktů, potřebné know-how.
Chilli produkty prodáváme po celý rok velkoobchodně i maloobchodně – v námi provozovaném e-shopu nebo jimi zásobujeme kamenné obchody či restaurace. V naší nabídce najdete chilli papričky sušené celé, drcené na vločky a granule, rozemleté na prášek i nakládané, a to ve všech stupních pálivosti. Ať už potřebujete dodat jemný exotický nádech čokoládovým dezertům nebo nápojům, autentickou chuť jídlům mexické či indické kuchyně nebo překonat vlastní hranice odolnosti s nejpálivějšími papričkami světa, jsme na vaše budoucí kulinářské zážitky připraveni.

Nože zVostra

Projekt Nože zVostra vznikl díky zálibě v nožích. Radost z lehkosti krájení ostrým nožem je nepřekonatelná, proto se snažíme tuto radost poskytnout i vám všem, kteří nůž používáte jako profesionál v pekelné kuchyňské výhni, či jako amatér, který k smrti rád kuchtí, či prostě potřebujete mít v kapse či za opaskem kus opravdu pěkného „železa“.
Déle najdete v našem sortimentu nejrůznější drobný kuchyňský inventář, od pinzet, škrabek a struhadel až po sekáčky, sekery a mačety. Na doplnění sortimentu jsme zařadili i profesní oblečení pro kuchaře - rondony, kalhoty, pracovní obuv či zástěry.

Škola vaření Chefparade spolupracuje s:

ETA

Společnost ETA je naším partnerem od roku 2020 a zabývá se výrobou elektrických spotřebičů pro domácnost, jako jsou mixéry, váhy, lednice, kuchyňské roboty -  u nás ve škole vaření najdete od značky ETA například kuchyňské roboty Gratus, lednice či váhy. 

Kudy z nudy

Primárním cílem České centrály cestovního ruchu – CzechTourism je podpora domácího cestovního ruchu. Jedním z projektů agentury CzechTourism, který pomáhá českým podnikatelům, je cestovní portál Kudyznudy.cz, který nabízí komplexní služby v oblasti cestování, ubytování a zážitkové turistiky.

Ententýky

Ententyky.cz je informační portál pro aktivní rodiče, kde mámy a tátové najdou perfektní program pro své děti. Kde zjistí, co právě dává které divadlo, co se koná na kterém hradě, kde vyrostl nový zábavní park, i v které restauraci mají krásný dětský koutek na hraní. Najdou tu tip na společný výlet, kontakt na hlídací agenturu nebo na ubytování, kde mají děti rádi. Nechybí ani seznamka rodičů a tvoření pro děti.

Fiskars

Vychutnejte si dotek oranžové s výrobky Fiskars – radostný pocit z účinnosti, výsledku práce a sebevyjádření při použití našich nástrojů. Vždyť to, co je v životě opravdu důležité, jsou vzácné okamžiky všedního dne.

Gurmet

Jídlo je radostná součást aktivního života, důvod setkat se s přáteli, téma pro hovor i záminka pro cestování. Časopis Gurmet si povídá s farmáři, zpovídá osobnosti gastronomického světa, pátrá po těch nejlepších surovinách, zkouší nápadité úpravy a přinášíme recepty, které zaručeně fungují.

Messenger

Messenger je první expresní kurýrní služba působící po celé České republice již od roku 1991. Doveze cokoliv, komukoliv a kamkoliv a nic je nezastaví. Důraz kladou hlavně na kvalitu, tradici a rodinný přístup.

Pěkný den

Více než 2 500 tipů pro volný čas s dětmi z celé naší republiky – vyberte si akci a místo, kde si společně užijete pěkný den. Aktualizujeme každý den!

Prague events calender

Kalendář těch nejlepších akcí v Praze, který je aktualizovaný denně.

Restaurant guide

Stránky o pražských restauracích, vinárnách, barech, jednotlivých kuchyních a o všem kolem jídla. Vybíráme pro Vás restaurace po celé Praze, které stojí za to navštívit, restaurace s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou. Restaurace, kde Vám bude chutnat.

Adrop.cz

Spojením Chefparade a zážitkové agentury Adrop.cz vzniklo něco geniálního, co naši zákazníci milují. Vymysleli jsme zážitkové dárky pro muže plné luxusního jídla, které jim plní jejich tajné sny.

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně