Partneři a spolupráce

 

Partneři školy vaření Chefparade:

Stella Artois

Propojení skvělého piva a jídla je už tak trochu tradice, proto máme po našem boku tak silného partnera, jako je značka Stella Artois, jejíž belgický ležák je skvělou tečkou pro jídla, která si u nás v Chefparade na kurzu či teambuildingu připravíte! Nejen že si můžete na tomto pivu pochutnat u nás při kurzu, ale také se v rámci speciálních kurzů ve spolupráci se Stella Artois můžete naučit pokrmy, které toto lahodné pivo přímo obsahují! 

.pepper..field

Vařte jako šéfkuchař s pravým Kampotským pepřem, o kterém se říká, že je nejchutnějším pepřem světa. Přesně to se vám může povést s naším parnerem značkou .pepper..field, která je jediným přímým a fair trade dovozce tohoto šampaňského mezi pepři do ČR. Během všech našich kurzů se seznámíte nejen s lahodnými chutěmi černého, sladkého červeného či smetanového bílého Kampotského pepře, ale budete si moci jídlo opepřit i čerstvými pepři či světovým unikátem, který český .pepper..field vyvinul - lyofilizovaný Kampotský pepř, který získal nejvyšší gastronomické ocenění světa - GOLDEN FORK a stal se tak nejlepším gastronomickým produktem v české historii. Poznejte, jak opravdu chutná pravý pepř spolu s námi a co dokáže vykouzlit i doma u Vás na talíři.

Škola vaření Chefparade spolupracuje s:

ETA

Společnost ETA je naším partnerem od roku 2020 a zabývá se výrobou elektrických spotřebičů pro domácnost, jako jsou mixéry, váhy, lednice, kuchyňské roboty -  u nás ve škole vaření najdete od značky ETA například kuchyňské roboty Gratus, lednice či váhy. 

Kudy z nudy

Primárním cílem České centrály cestovního ruchu – CzechTourism je podpora domácího cestovního ruchu. Jedním z projektů agentury CzechTourism, který pomáhá českým podnikatelům, je cestovní portál Kudyznudy.cz, který nabízí komplexní služby v oblasti cestování, ubytování a zážitkové turistiky.

Ententýky

Ententyky.cz je informační portál pro aktivní rodiče, kde mámy a tátové najdou perfektní program pro své děti. Kde zjistí, co právě dává které divadlo, co se koná na kterém hradě, kde vyrostl nový zábavní park, i v které restauraci mají krásný dětský koutek na hraní. Najdou tu tip na společný výlet, kontakt na hlídací agenturu nebo na ubytování, kde mají děti rádi. Nechybí ani seznamka rodičů a tvoření pro děti.

Fiskars

Vychutnejte si dotek oranžové s výrobky Fiskars – radostný pocit z účinnosti, výsledku práce a sebevyjádření při použití našich nástrojů. Vždyť to, co je v životě opravdu důležité, jsou vzácné okamžiky všedního dne.

Gurmet

Jídlo je radostná součást aktivního života, důvod setkat se s přáteli, téma pro hovor i záminka pro cestování. Časopis Gurmet si povídá s farmáři, zpovídá osobnosti gastronomického světa, pátrá po těch nejlepších surovinách, zkouší nápadité úpravy a přinášíme recepty, které zaručeně fungují.

Messenger

Messenger je první expresní kurýrní služba působící po celé České republice již od roku 1991. Doveze cokoliv, komukoliv a kamkoliv a nic je nezastaví. Důraz kladou hlavně na kvalitu, tradici a rodinný přístup.

Pěkný den

Více než 2 500 tipů pro volný čas s dětmi z celé naší republiky – vyberte si akci a místo, kde si společně užijete pěkný den. Aktualizujeme každý den!

Prague events calender

Kalendář těch nejlepších akcí v Praze, který je aktualizovaný denně.

Restaurant guide

Stránky o pražských restauracích, vinárnách, barech, jednotlivých kuchyních a o všem kolem jídla. Vybíráme pro Vás restaurace po celé Praze, které stojí za to navštívit, restaurace s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou. Restaurace, kde Vám bude chutnat.

Adrop.cz

Spojením Chefparade a zážitkové agentury Adrop.cz vzniklo něco geniálního, co naši zákazníci milují. Vymysleli jsme zážitkové dárky pro muže plné luxusního jídla, které jim plní jejich tajné sny.

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně