Individuální kurz

Individuální kurz vaření je přesně to pravé chcete-li obdarovat někoho náročného nebo vám jen záleží na výjimečnosti celé události.

Kurz pro páry
nebo přátelé

Pokud se potřebujete naučit něco speciálního, zařídíme pro vás toho nejlepšího učitele a mistra z oboru. Všechny kurzy vaření Chefparade probíhají pod taktovkou těch nejlepších šéfkuchařů, kteří milují, co dělají a moc rádi vás to naučí. Individuální kurz vaření je také skvělá příležitost, jak si zpestřit společné chvilky s partnerem neobyčejným zážitkem. Individuální kurz je také možné věnovat jako svatební dar.

Jak to probíhá

Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového,
co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil. Pořádame je u nás ve studiu pro 1, ale i více osob, zpravidla probíhají během víkendů.

Výber menu

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat sushi. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.

Začíname vařit

Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku se pustíte s naším šéfkuchařem do vaření pokrmů, které si předem zvolíte z našeho menu. Připravovat budete celkově 4 chody. Na místě už budou všechny ingredience pro vás nachystané.

Zábavný program

Na přání můžeme přichystat i welcome drink a zábavný program ve formě her a soutěží. V případě větší skupiny hostů se rozdělíte do menších týmů a každý tým pak připraví část menu podle receptů. Můžete se těšit na společnou večeři připravených pokrmů, příjemnou atmosféru a chvíle s přáteli či rodinou.

Menu co se vaří

Jídla z celého světa

Máme pro vás připravený seznam jedinečných jídel z celého světa. Pro soukromé akce navrhujeme mix světových kuchyní. Sestavíte si 4-chodové menu podle svých představ, nejčastěji ve složení: předkrm, 2x hlavní chod a dezert. Budete mít možnost si připravit vše, na co jste si sami doma třeba nikdy netroufli.

Nápoje v průběhu akce

V individuálním kurzu má úastník veškeré nápoje v ceně.

Prázdny

Ceník


Individuální kurz pro 1-2 osoby u nás stojí 11.990 Kč a cena zahrnuje:

přípravu a pronájem prostorů Chefparade (4 hodiny)
jednoho šéfkuchaře
veškeré ingredience a vybavení potřebné k vaření
zapůjčení Chefparade zástěr
úklid po individuálním kurzu
po akci vám také pošleme balíček receptů, které si kdykoliv budete moct doma připravit znovu


každá další osoba nad skupinu 2 osob je za cenu 3.000,- Kč

Prázdny

Naše studia

Studio Holešovice

Bubenské nábř. 306/13, budova 36
170 00 Praha 7 - Holešovice

 

Statek Chefparade

Sukorady 31
294 06 Sukorady

 

Prázdny

Postaráme sa o všetko.
Vrátane umývania riadu

Prázdny

Vychutnajte si zábavu pri príprave na mieru zostaveného receptu pod dohľadom profesionálneho kuchára. Ochutnávajte, diskutujte, súťažte a zažite výnimočnú oslavu, ktorá poteší všetky vaše zmysly. Zabudnite na upratovanie, užívajte si večer a všetko ostatné nechajte na nás.

Prázdny

Jednoduchá
organizácia pre vás

Netrávte hodiny prípravou eventu. Skúsený tím Chefparade sa o všetko postará.

Pod vedením skúsených šéfkuchárov

Naši kuchári vám radi poodhalia pokrievku nad tajomstvami prípravy jedla z rôznych kútov sveta.

Profesionálne a
moderne zariadené štúdiá

Naše štúdiá v Bratislave alebo v Košiciach sú vám plne k dispozícii. Radi za vami prídeme kamkoľvek, chutiam sa predsa medze nekladú.

Máte chuť na niečo špeciálne?

Samozrejmosťou je prispôsobenie celej akcie vašim predstavám vrátane menu, sprievodného programu, trvania a miesta. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou a my vám radi pripravíme akciu na mieru presne podľa želania.

Prázdny

Máte zájem o individuální kurz?
Napište nám.Prázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně