Vařili jste s námi

Od roku 2007 s námi vařily tisíce firem. Nabízíme Vám aktuální pohled některých z nich.
Přečtěte si, jak si to u nás užili firemní zákazníci
Zážitky a příběhy vás nenechají chladnými a hladovými

 

Když jsem přemýšlela, kam bychom mohli s týmem vyrazit, statek Chefparade pro nás byla jasná volba. A nemohli jsme vybrat lépe. V Chefparade nám vyšli maximálně vstříc ve všem tak, že bylo vše naprosto perfektní a kolegové byli plní dojmů ještě dlouhou dobu poté. Úžasné jídlo, skvělí profesionální kuchaři a ve spojení s ochotou a vstřícností všech v Chefparade nám umožnili prožít tento nezapomenutelný zážitek. Věřím, že to nebyla poslední akce, pro kterou jsme si zvolili Chefparade

Raiffeisenbank

V Chefparade jsme byli v rámci teambuildingu již dvakrát a můžu jen doporučit. Kuchaři jsou profesionálové a se vším nám rádi pomohli. Kromě super zážitku člověk odchází i s plným žaludkem, takže co víc si přát!

Sazka

Thank you for organizing the finest culinary team-building events in Prague! We always receive the best feedback from our colleagues as well as our new joiners. They are especially excited about having fun while collaborating to create a delicious meal, and they often use the new skills and recipes at home when cooking for their families. We're already looking forward to the next event at Chefparade!

Poradenská společnost

S Chefparade spolupracujeme opakovaně a vždy jsme velice spokojeni. Kuchaři mají skvělý přístup ke klientům, jídla je vždy dostatek, a recepty výborné. Mohu jen vřele doporučit!

CIEE

Šéf si pro nás připravil kulinářský zážitek v Chefparade v Praze a byl to skvělý nápad. Nejen, že jsme si osvojili nové recepty, které jsme si tam za pomoci kuchařů vyzkoušeli, ale také se hodně nasmáli. Celý personál Chefparade byl přátelský a usměvavý, to vše dělalo atmosféru ještě příjemnější. Samotné námi uvařené jídlo bylo výborné, z mnoha nabízených receptů jsme si vybrali správně. Děkujeme moc Chefparade za úžasnou akci, bylo to super! 

 

IVAR CS spol. s r.o.

S kuchařskou školou Chefparade spolupracujeme již řadu let, především v rámci kurzů a kuchařských soutěží pro děti, které realizujeme za Nadační fond Albert. Nejvíce oceňujeme skvělé zázemí, vybavení, vstřícné a milé jednání, profesionální přístup i organizaci. Výborné zkušenosti máme také s akcemi na Statku Chefparade v Sukoradech. Chefparade můžeme určitě doporučit!

Nadační fond Albert

S Chefparade právě připravujeme další spolupráci, neboť naše první byla skvělá!
Všechno probíhalo bezchybně. Mají moderní a plně vybavené kuchyně, kde najdete vše potřebné. Krásné čisté prostředí a super atmosféra. Domluva byla nejen příjemná, ale také rychlá a profesionální. Chtěli bychom poděkovat celému personálu a rozhodně je vřele doporučujeme!

ROSTLINNĚ

Chefparade nám pomohol zorganizovať firemný event pre nášho klienta Samsung. Oceňujeme hlavne časovú a priestorovú flexibilitu, možnosť prispôsobiť pripravované menu na mieru, príjemný personál, ktorý sa naším hosťom venoval počas celého trvania eventu, čo malo za následok spokojné výrazy a plné žalúdky :). Chefparade určite odporúčame!

CHEIL

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně