Autentický Vietnam s Kevinem Ngunem

vařte vietnamské jídla s vietnamcem...

Chefparade Studia, Praha 7
Neděle, 10.12.2023
17:00 - 20:00

Prázdny

Autentický Vietnam s Kevinem Ngunem

Chefparade Studia, Praha 7
 • neděle 10.12.2023 / 17:00 - 20:00
  Chefparade Studia, Praha 7
Obsazeno

2 990 Kč

Autentický Vietnam s Kevinem Ngunem

vařte vietnamské jídla s vietnamcem...

Milujete vietnamskou kuchyni plnou chutí a vůní a chcete ji zažít s tím nejlepším? Kdo jiný by ji vás měl naučit  než usměvavý vietnamec Kevin :-) Tuto světově proslulou kuchyni znájí v naší zemi všichni, každý vyzkoušel alespoň jednou nějaké vietnamské bistro. Zajímá Vás , zda ta jídla, která si dáte tady v Čechách, jsou stejná i v zemi jejich původu, ve Vietnamu? Zda se stejně připravují a zda stejně chutnají? Přijďte do Chefparade na ojedinělý kurz, který Vám dá na všechny Vaše otázky odpovědi.

Wonton polévka 

s knedlíčky plněné krevetokuřecí směsí

Letní závitky s vepřovým bůčkem 

vaječnou omletou a omáčkou z citronové trávy

Křupavý bůček s papaovým salátem

nejlepší bůček na světě

Kevin Ngu působil několik let v České republice v restauraci Sasazu, která je zaměřená na fusion kuchyni pěti technik asijského vaření – Sambal, Otak Otak, Flame, Roti a Tai-Tai Gril, pod vedením šéfkuchaře Sahafa Satabaye. Po ukončení svého působení v Sasazu se přesunul do berlínské asijské restaurace Nithan Thai, která patří mezi vyhlášené berlínské asijské podniky. Nyní můžete Kevina potkat v restauraci Sia, kde pracuje pod vedením šéfkuchaře Jiřího Stiffta. Kevin vaří srdcem, připravuje tradiční asijskou kuchyni, ale zároveň se nebrání kombinaci s kuchyní evropskou.

Kevin Ngu   I   šéfkuchař kurzu

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste se přihlásili sami bez partnera či přátel, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak.

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu. Jen si nezapomeňte dobrou náladu a přijďte pořádně hladoví. Jídla si užijete dost a dost.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po skončení vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den. Můžete si je vytisknout a založit do vaší rodinné kuchařky.

Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma. Parkování na Chefparade statku je možné přímo na místě zdarma. 

Doprovod další dospělé osoby není bohužel z kapacitních důvodů možný. Na dětských kurzech je jeden dospělý jako doprovod samozřejmostí.

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Street Food z Vietnamu - Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad

Martina Psenickova

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova

Ďakujeme za perfektne strávené popoludnie v príjemnej spoločnosti a so skvelým jedlom. :)
N
a kurze domácej indickej kuchyne sme sa veľa naučili
a určite vyskúšame aj ďalšie kurzy z pestrej ponuky, ktorú Chefparade ponúka! 

Zuzana

Skvelé kurzy, príjemná atmosféra a vynikajúce jedlo.
Zatiaľ som bola na dvoch (španielska kuchyňa, mini pavlovky) a určite neboli posledné.
 
Odporúčam naozaj každému + super aj ako nápad na darček pre niekoho blízkeho. 

Nikola

  Nejčastější otázky

  1. Jak dlouho kurzy vaření trvají?

  Minutka se u nás nenastavuje, kvalitní vaření vyžaduje čas. Proto naše kurzy trvají tak dlouho, jak je potřeba, aby byly pokrmy dokonalé a vy si mohli připravené jídlo pomalu a s chutí vychutnat. Což obvykle trvá 3 - 3,5 hodiny.

  2. Je potřeba si něco přinést s sebou?

  Kromě dobré nálady už vůbec nic. Všechny suroviny, kuchařská zástěra a nádobí budou u nás připraveny. A pokud si budete chtít odnést domů nějaký ze svých výtvorů, můžete si přinést vlastní krabičku nebo použít naše. Nosit si nemusíte ani zápisník, všechny recepty vám druhý den po skončení kurzu zašleme e-mailem.

  3. Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

  Ano, všechny suroviny jsou zahrnuty v ceně kurzu vaření.

  Recenze

  Kvalita a tradice
  od roku 2007 na českém trhu

  Jedinečný zážitek
  kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

  Zkušení šéfkuchaři
  se zahraničními zkušenostmi

  Více než 60 kurzů
  evropské i světové kuchyně

  Studia Chefparade

  Prázdný

  Studio Holešovice

  Bubenské nábř. 306/13, budova 36
  170 00 Praha 7 - Holešovice

   

  Statek Chefparade 

  Sukorady 31
  294 06 Sukorady

   

  Prázdny

  Mohlo by sa Vám také líbit