Sushi, ryby a mořské plody

Ryby a mořské plody nabízejí zcela jiný chuťový zážitek než klasické maso. Lehkost a elegance, se kterou se pohybují v hlubinách oceánů nebo po proudu řek, se přenáší také do samotné struktury masa ryb a mořských plodů. Vykouzlíte z nich křehké pochoutky rozmanitých chutí, jež se doslova rozpadají na jazyku, neobsahují přebytečný tuk a dodají vašemu tělu i vaření novou energii.


Popusťte uzdu kreativitě a fantazii, naučte se chutně upravovat sladkovodní i mořské ryby, mušle, slávky, krevety či olihně. Ryby a mořské plody milujeme i proto, že se dají využít na tisíce způsobů do sushi. Různé druhy sushi už nemusí být jen doménou japonských sushi mistrů. Po absolvování našich kurzů si sushi bravurně zvládnete připravit i sami doma. Kompletní balíček na domácí přípravu sushi najdete v našem obchodě.

Sushi si nachází po celém světě stále více příznivců, ba dokonce bezmezných milovníků, co si už život bez sushi neumí vůbec představit. Proto si u nás přijde na své každý, od úplných začátečníků pronikajících do tajů tohoto japonského pokrmu, až po náročné gurmány, pro které už je běžná sushi rolka málo. Objevte kouzlo ukrývající se v jednoduché, zato důmyslné pochoutce, schopné i přes svou malou velikost vyvolat neskutečnou explozi chutí.


Pokud si lámete hlavu, kde nakoupit suroviny na domácí sushi, i s tím vám rádi pomůžeme. V našem kamenném obchodě nebo na stránkách chefshop.cz si můžete zakoupit téměř všechny ingredience, které budete na kurzech sushi používat.

Cena Cena: od 1 990 Kč
Doba trvání Doba trvání: 3 - 3,5 hod.

Kurzy

Sushi I.

Sushi I.

Volné termíny:

3. 1. 2019 (Čt) od 18:00, volná místa: 5
Rezervuj
23. 1. 2019 (St) od 18:00, volná místa: 4
Rezervuj

Sushi II.

Sushi II.

Volné termíny:

9. 1. 2019 (St) od 18:00, volná místa: 11
Rezervuj
16. 1. 2019 (St) od 18:00, volná místa: 12
Rezervuj
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

10 let tradice

na českém trhu

Více než

90 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

15 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz