Teambuilding ve škole vaření

Firemní akce

Je kulinářský teambuilding, pronájem krásných prostor nebo vaření přímo u vás to, co byste pro své firemní akce uvítali? Pak jste tady správně. Na firemní akce v Praze pořádané školou vaření Chefparade se jen tak nezapomíná.

Kulinářský teambuilding

Společné vaření, osobní rozvoj a budování týmů se krásně doplňuje. Z přípravy i vychutnávání výborného jídla budete mít se svými kolegy nebo obchodními partnery jedinečné zážitky. Poznejte své kolegy jinak než v obleku. Slušivé zástěry a vařečka v ruce prolomí veškeré ledy.

Kulinářská akce u vás ve firmě

Kromě akcí v našich studiích můžeme s kulinářským teambuildingem přijet přímo za vámi, ať už do vašich prostor nebo na jakékoliv jiné místo třeba i venku. Postaráme se o patřičné vybavení i všechny ingredience na vaření. Napište nám vaši představu a o detaily se postaráme za vás.

Pronájem studií

Rádi byste si pronajali krásný prostor pro vaše školení, tiskovou konferenci, soukromou akci, focení nebo vaření? Dejte nám o vašich plánech vědět.

Kolegové na e-mailové adrese firemniakce@chefparade.cz vám se vším rádi poradí a vypracují pro vás nabídku přesně podle vašich představ.

  • Doba trvání: Dle dohody
  • Počet osob: 5 - 120

Jak to probíhá

Kulinářský teambuilding pořádaný u nás ve studiu zvládneme připravit pro 5 – 100 osob, pokud přijedeme k vám nebo se domluvíme na outdoorové akci, kapacita je neomezená. Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku rozdělíme celou skupinu do týmů po cca 5 účastnících. Každý tým se pustí do 1 receptu, všechny ingredience budou pro vás nachystané. Je možné vymyslet i jinou formu společného vaření. Celé menu je vytvořené tak, aby bylo jednoduché na přípravu, a aby jej všichni účastníci bez problému zvládli. Příprava 1 jídla zabere týmu cca 60 – 80 minut.

Menu co se vaří

Máme pro vás připravený seznam jedinečných jídel z celého světa, který si můžete prohlédnout níže. Na kulinářské teambuildingy doporučujeme vybrat mix světových kuchyní, ale není problém zaměřit se jen na jeden druh pokrmu nebo zemi. Zaujalo vás Sushi, steaky nebo snad letní grilování na terase? Žádný problém! Fantazii se meze nekladou. Rádi vám s výběrem menu i celého programu poradíme.

MENU CZ

Doplňkový program

Pro zpestření večera můžeme připravit různé soutěže a hry. Troufnete si rozeznat vůně koření, třídit luštěniny asijskými hůlkami nebo si zahrát oblíbenou hru MasterChef? Vítězný tým se může těšit na originální kuchařské dárky, které vám rádi zajistíme.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami Chefparade

Galerie

[grid-gallery]

Studio

Chefparade v Holešovicích má dvě moderně zařízená kuchyňská studia s barem. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě vás rádi pozveme na naši terasu, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

 

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami Chefparade

Děkujeme za odeslání.
Jdeme na to

Již u nás vařili

Logo společnosti Accenture
Logo společnosti Skanska
Logo společnosti Lancome
Logo společnosti Remax
Logo společnosti IKEA
Logo společnosti Philips
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz