Firemní akce

Je kulinářský teambuilding, pronájem krásných prostor nebo vaření přímo u vás to, co byste pro své firemní akce uvítali? Pak jste tady správně. Na firemní akce v Praze pořádané školou vaření Chefparade se jen tak nezapomíná.

Kulinářský teambuilding

Společné vaření, osobní rozvoj a budování týmů se krásně doplňuje. Z přípravy i vychutnávání výborného jídla budete mít se svými kolegy nebo obchodními partnery jedinečné zážitky. Poznejte své kolegy jinak než v obleku. Slušivé zástěry a vařečka v ruce prolomí veškeré ledy.

Kulinářská akce u vás ve firmě

Kromě akcí v našich studiích můžeme s kulinářským teambuildingem přijet přímo za vámi, ať už do vašich prostor nebo na jakékoliv jiné místo třeba i venku. Postaráme se o patřičné vybavení i všechny ingredience na vaření. Napište nám vaši představu a o detaily se postaráme za vás.

Pronájem studií

Rádi byste si pronajali krásný prostor pro vaše školení, tiskovou konferenci, soukromou akci, focení nebo vaření? Dejte nám o vašich plánech vědět.

Kolegové na e-mailové adrese firemniakce@chefparade.cz vám se vším rádi poradí a vypracují pro vás nabídku přesně podle vašich představ.

  • Doba trvání: Dle dohody
  • Počet osob: 5 - 120

Jak to probíhá

Kulinářský teambuilding pořádaný u nás ve studiu zvládneme připravit pro 5 – 100 osob, pokud přijedeme k vám nebo se domluvíme na outdoorové akci, kapacita je neomezená. Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku rozdělíme celou skupinu do týmů po cca 5 účastnících. Každý tým se pustí do 1 receptu, všechny ingredience budou pro vás nachystané. Je možné vymyslet i jinou formu společného vaření. Celé menu je vytvořené tak, aby bylo jednoduché na přípravu, a aby jej všichni účastníci bez problému zvládli. Příprava 1 jídla zabere týmu cca 60 – 80 minut.

Menu co se vaří

Máme pro vás připravený seznam jedinečných jídel z celého světa, který si můžete prohlédnout níže. Na kulinářské teambuildingy doporučujeme vybrat mix světových kuchyní, ale není problém zaměřit se jen na jeden druh pokrmu nebo zemi. Zaujalo vás Sushi, steaky nebo snad letní grilování na terase? Žádný problém! Fantazii se meze nekladou. Rádi vám s výběrem menu i celého programu poradíme.

MENU CZ

Doplňkový program

Pro zpestření večera můžeme připravit různé soutěže a hry. Troufnete si rozeznat vůně koření, třídit luštěniny asijskými hůlkami nebo si zahrát oblíbenou hru MasterChef? Vítězný tým se může těšit na originální kuchařské dárky, které vám rádi zajistíme.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami Chefparade

Galerie

Studia

Chefparade v Holešovicích má dvě moderně zařízená kuchyňská studia s barem. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě vás rádi pozveme na naši terasu, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

Chefparade na Žižkově – Husitská 56 disponuje dvěma studii, která působí velice útulně a domácky. Dokáží stmelit každý kolektiv! Obě studia jsou vhodná pro 10 – 20 osob nebo se dají propojit v jedno velké. Pro příjemný zážitek z akce jsme stanovili maximální počet osob na 30.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami Chefparade

Děkujeme za odeslání.
Jdeme na to

Již u nás vařili

Logo společnosti Accenture
Logo společnosti Skanska
Logo společnosti Lancome
Logo společnosti Remax
Logo společnosti IKEA
Logo společnosti Philips

Reference:

Perfektní, bezchybné, moc díky!

Pavel Kysela

Ocenili jsme komunikaci společnosti Chefparade od okamžiku přihlášení přes informace na webových stránkách až po organizační zvládnutí konkrétního kurzu. Děkujeme i za zaslání receptů a za možnost poskytnutí zpětné vazby.

Miroslav

Lukáš byl bezprostřední a přesto precizní. Jeho výklad i ukázky byly poutavé, zajímavé i poučné.
Děkoval jsem mu při odchodu a rád své poděkování opakuji.
Velice jsem si kurz užil 🙂

Vladimír Mandat

Super úžasné jídlo, pohodová atmosféra a spousta humoru, dokonalý kurz který bych si klidně zopakovala 🙂

Iva

Vše proběhlo super. Díky za vstřícný, vtipný a profesionální přístup.

Vlasta Navrátil

Děkuji ještě jednou za super kurz, moc jsem si to užila, něco se zase přiučila a dozvěděla a hlavně si pochutnala .Lukáše můžu jen chválit. A těším se na další asijské kurzy.

Renata Durdincová

Přátelský a zároveň profesionální přístup. Jsem ráda, že jsem se kurzu zúčastnila, doporučím všem známým. Děkuji!

PS: Bylo to výborné! 🙂

Dáša Baťková
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz