Individuální kurz vaření

Kurz vaření na míru pro dvě a více osob
Prázdny

Individuální kurz vaření

V současnosti nejsou vypsány termíny

11 900 Kč

Individuální kurz vaření

Kurz vaření na míru pro dvě a více osob

Chcete-li obdarovat někoho náročného nebo vám jen záleží na výjimečnosti celé události, připravíme pro vás individuální kurz přesně podle vašich představ. Pokud se potřebujete naučit něco speciálního, zařídíme pro vás toho nejlepšího učitele a mistra z oboru. Všechny kurzy Chefparade probíhají pod taktovkou těch nejlepších šéfkuchařů, kteří milují, co dělají a ještě vás to moc rádi naučí. Individuální kurz je také skvělá příležitost, jak si zpestřit společné chvilky s partnerem neobyčejným zážitkem. Individuální kurz je také možné věnovat jako svatební dar.

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat čím dál tím více populární sushi. To nejlepší z kuchyně celého světa čeká na vás. Můžeme vám taky ukázat jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti. Milujete čokoládu? Pak vám udělá radost individuální kurz na výrobu pralinek. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.

Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového, co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil.

V případě účasti pouze 1 osoby je cena za osobu 5 490 Kč. V ceně je započítán šéfkuchař, pronájem prostor, suroviny a individuální příprava a péče o vás. Cena zahrnuje i vybraná vína, piva a nealko nápoje. Nabídka platí pouze pro účastníka kurzu. Na kurz s vámi může přijít 1 osoba jako doprovod.

 

Individuální kurzy je možné uspořádat i pro více lidí, cena kurzu se poté odvíjí od počtu účastníků.

Jak u nás probíhá individuální kurz?

 • Společně se domluvíme na termínu kurzu a taky na tom, co se budete chtít na kurzu naučit, připravit a uvařit. Kurz může být zaměřen na určitou kuchyni - thajskou, vietnamskou, italskou, francouzskou nebo vás můžeme naučit připravovat steaky a maso, ryby, sushi i pralinky.

 • Podle typu kuchyně si na kurzu připravíte minimálně 4 pokrmy.

 • Máte tajné přání a chcete se naučit něco speciálního? Rádi s vámi sestavíme menu a obsah kurzu přesně podle vás.

 • Doba trvání kurzu je 3 - 3,5 hodiny

 • V den konání kurzu na vás na místě bude čekat některý z našich šéfkuchařů, který se vám po celou dobu bude plně věnovat a budete se ho moci na cokoliv zeptat.

 • V našem studiu bude na vaření vše nachystáno - suroviny, náčiní, půjčíme vám i zástěru.

 • Uvařené pokrmy si na místě můžete sníst nebo odnést s sebou domů v krabičce.


Zaujala vás možnost individuálního kurzu? Ozvěte se Báře na rezervace@chefparade.cz Moc ráda vám se vším poradí a zpracuje nabídku přesně podle vašich představ.

Prázdný

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste se přihlásili sami bez partnera či přátel, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak.

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu. Jen si nezapomeňte dobrou náladu a přijďte pořádně hladoví. Jídla si užijete dost a dost.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po skončení vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den. Můžete si je vytisknout a založit do vaší rodinné kuchařky.

Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma. Parkování na Chefparade statku je možné přímo na místě zdarma. 

Doprovod další dospělé osoby není bohužel z kapacitních důvodů možný. Na dětských kurzech je jeden dospělý jako doprovod samozřejmostí.

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Street Food z Vietnamu - Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad

Martina Psenickova

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova

Ďakujeme za perfektne strávené popoludnie v príjemnej spoločnosti a so skvelým jedlom. :)
N
a kurze domácej indickej kuchyne sme sa veľa naučili
a určite vyskúšame aj ďalšie kurzy z pestrej ponuky, ktorú Chefparade ponúka! 

Zuzana

Skvelé kurzy, príjemná atmosféra a vynikajúce jedlo.
Zatiaľ som bola na dvoch (španielska kuchyňa, mini pavlovky) a určite neboli posledné.
 
Odporúčam naozaj každému + super aj ako nápad na darček pre niekoho blízkeho. 

Nikola

  Nejčastější otázky

  1. Jak dlouho kurzy vaření trvají?

  Minutka se u nás nenastavuje, kvalitní vaření vyžaduje čas. Proto naše kurzy trvají tak dlouho, jak je potřeba, aby byly pokrmy dokonalé a vy si mohli připravené jídlo pomalu a s chutí vychutnat. Což obvykle trvá 3 - 3,5 hodiny.

  2. Je potřeba si něco přinést s sebou?

  Kromě dobré nálady už vůbec nic. Všechny suroviny, kuchařská zástěra a nádobí budou u nás připraveny. A pokud si budete chtít odnést domů nějaký ze svých výtvorů, můžete si přinést vlastní krabičku nebo použít naše. Nosit si nemusíte ani zápisník, všechny recepty vám druhý den po skončení kurzu zašleme e-mailem.

  3. Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

  Ano, všechny suroviny jsou zahrnuty v ceně kurzu vaření.

  Recenze

  Kvalita a tradice
  od roku 2007 na českém trhu

  Jedinečný zážitek
  kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

  Zkušení šéfkuchaři
  se zahraničními zkušenostmi

  Více než 60 kurzů
  evropské i světové kuchyně

  Studia Chefparade

  Prázdný

  Studio Holešovice

  Bubenské nábř. 306/13, budova 36
  170 00 Praha 7 - Holešovice

   

  Statek Chefparade 

  Sukorady 31
  294 06 Sukorady

   

  Prázdny

  Mohlo by sa Vám také líbit