Svatby

 Hledáte pohádkové místo pro vaši svatbu? Láká vás uspořádat váš velký den na statku? Chefparade Statek je přesně to místo, které hledáte!

Staré hospodářské stavení jsme přeměnili na prostor ideální ke konání svateb. Během rekonstrukce celého stavení jsme do prostor vložili vzdušnost, vesnický design s praktickým řešením a propracovanost jednotlivých detailů. Středobodem našeho Statku je velká prosklená dominantní stodola obklopena zelení, která je ideální k pořádání svatebních hostin a následných veselic. U nás je originální každá svatba!

Na statku můžete využít veškeré prostory a využít i originální kamennou pec, nebo si s námi připravit v rámci hostiny perfektní barbecue a my pomůžeme rádi s cateringem a vymyslíme zábavný gastronomický program pro hosty. Statek je zkrátka ideální místo pro pořádání svatby bez zbytečných starostí.

Součástí statku je i ubytovaní v designových chatkách, vyrobených z recyklovaných lodních kontejnerů. Ubytovací kapacity jsou až pro 24 osob. 

V případě zájmu o přespání, nás prosím kontaktujte na monika@chefparade.cz, tel.: 733 738 521.

Kde nás najdete?

Chefparade Statek stojí kousek od Mladé Boleslavi v obci Sukorady (přesná adresa je Sukorady 31), 30 minut autem z Černého Mostu.

GPS souřadnice: 50°25’42.4″N 15°01’43.3″E

Fotogalerie

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz