Svatby
na Chefparade Statku

Hledáte ideální místo pro romantickou, rustikální svatbu? Někde mimo město, blízko přírody, se spoustou prostoru pro venkovní oslavu? Tak jste jej právě našli!

Rustikální svatba na venkově

Statek

Staré hospodářské stavení jsme přeměnili na prostor ideální ke konání svateb. Během rekonstrukce celého stavení jsme do prostor vložili vzdušnost, vesnický design s praktickým řešením a propracovanost jednotlivých detailů.

Netradiční stodola

Uprostřed Statku Chefparade najdete původní, citlivě zrekonstruovanou stodolu. Tento komfortní, klimatizovaný prostor kombinuje moderní funkční prvky se stylovou venkovskou výzdobou. Stodola je obklopena zelení, která poskytuje spoustu prostoru pro focení, venkovní oslavy a hry. Venku se hosté mohou nadýchat čerstvého vzduchu, příjemně si popovídat nebo se krátce projít, než se vrátí na taneční parket. Stodola a její okolí je tak dokonalým místem pro svatbu na venkově.

 

Prostor a vybavení

Kromě prostorné stylové stodoly máte k dispozici i veškeré další vybavení a zařízení Statku. Chcete si v rámci svatební oslavy něco ugrilovat nebo třeba upéct pizzu v naší venkovní peci? Žádný problém. Pomůžeme vám s veškerou organizací - a především s přípravou všech pokrmů. A co víc, můžeme pro vaše hosty zajistit i kulinářskou zábavu a hry, které z vašeho svatebního dne udělají nezapomenutelný zážitek.

Přenocujte na statku

Naše moderní designové chatky z recyklovaných přepravních kontejnerů jsou něčím, co se ke stylu statku určitě hodí. V chatkách se může ubytovat až 24 hostů. Pozdní, pohodová snídaně bude dokonalým zakončením svatby a možná i vhodným okamžikem pro naplánování líbánek!

Galerie

Jedinečný zážitok s tasty
endingom

Prázdny

Celá kulinárska show sa nesie v znamení vzájomnej, tímovej interakcie a zábavy. Nebudete teda prípravu jedla iba sledovať ale podľa na mieru zostaveného menu a pod dohľadom profesionálneho kuchára spolu pripravíte lahodné jedlá, ktoré potešia všetky vaše zmysly.

Prázdny

Jednoduchá
organizácia pre vás

Netrávte hodiny prípravou eventu. Skúsený tím Chefparade sa o všetko postará.

Pod vedením skúsených šéfkuchárov

Naši kuchári vám radi poodhalia pokrievku nad tajomstvami prípravy jedla z rôznych kútov sveta.

Profesionálne a
moderne zariadené štúdiá

Naše štúdiá v Bratislave alebo v Košiciach sú vám plne k dispozícii. Radi za vami prídeme kamkoľvek, chutiam sa predsa medze nekladú.

Máte chuť na niečo špeciálne?

Samozrejmosťou je prispôsobenie celej akcie vašim predstavám vrátane menu, sprievodného programu, trvania a miesta. Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou a my vám radi pripravíme akciu na mieru presne podľa želania.

PrázdnyPrázdny
Prázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně