Chefparade Statek – místo, kam se budete rádi vracet!

!! NOVINKA – kurzy vaření na statku !!

Přehled vypsaných termínů najdete ZDE.

 

A jak kurz na Statku vypadá? Kombinovat se bude vaření pod širým nebem s využitím naší kamenné pece, bude se grilovat, vařit nad otevřeným ohněm a pokud budete chtít, můžete u nás i přespat! Kurz trvá 4 hodiny a pokud se vám nebude chtít domů, můžete si ho prodloužit a strávit s námi na statku celou noc! Odjíždět tak budete až po královské snídani, kterou pro vás připraví jeden z našich šéfkuchařů.

Cena za ubytování, neomezenou konzumaci nealko i alko nápojů po celou dobu pobytu a snídani v podobě švédských stolů,

je jen 1490,- Kč navíc k ceně kurzu

V případě zájmu o přespání, nás prosím kontaktujte na rezervace@chefparade.cz, nebo napište poznámku k objednávce kurzu.

 

Co je Chefparade Statek?

Chefparade Statek je vesnička, jejímž středobodem je radost z jídla a jeho přípravy. Staré hospodářské stavení jsme přeměnili na prostor, kde si můžete zažít vaření od základů. Vyzkoušíte si tu různé způsoby grilování, zažijete barbecue, upečete si vlastní chleba ve venkovní peci, natrháte si bylinky a papričky na vlastní omáčku a v okolí si můžete i zarybařit. To ale není všechno! Je také ideálním místem pro krásnou svatbu nebo firemní teambuilding.

Co je cílem?

Užít si společné chvíle jinak! Náš Statek není ve víru velkoměsta, ale také není nijak daleko! Přírodou obklopené stavení vás vytrhne z denních starostí. Cílem je uvařit si společně jídlo venku – pokud to příroda dovolí. V záloze máme i suchou variantu! Následně se sejít ve středu Statku – u stolu, kde společně všechno sníst a užít si pohodu pod otevřeným nebem. Součástí statku je i ubytovaní v designových chatkách vyrobených z recyklovaných lodních kontejnerů, takže příjemný večer se klidně může protáhnout do noci.

Co u nás najdete?

    • Prostor a vybavení pro outdoorové vaření i pro suchou variantu
    • Konferenční místnost až pro 100 lidí v nově postavené stodole
    • Ubytovací kapacity až pro 24 osob v originálních “kontejnerech” – 8 dvoulůžek a 2 apartmány 3+1
    • Kuchaře, kteří z vašeho kurzu, teambuildingu, školení nebo konference udělají gastronomický zážitek

Svatby

Náš statek je pro romantické svatby jako stvořený! Hostinu můžete mít ve stodole s moderním zázemím a obřad s pohledem na lány polí se západem slunce! S přípravou vám rádi pomůžeme, nebo si vše zařídíte sami.

Kde nás najdete?

Chefparade Statek stojí kousek od Mladé Boleslavi v obci Sukorady (přesná adresa je Sukorady 31), 30 minut autem z Černého Mostu.

GPS souřadnice: 50°25’42.4″N 15°01’43.3″E

Zaujal vás náš Statek?

Ozvěte se nám na statek@chefparade.cz a nebo na +420 733 738 521. Připravíme vám individuální nabídku! Stačí nám napsat vaši představu a zbytek nechte na nás!

Fotogalerie

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz