NOVINKA: Chefparade statek je tu!

Chefparade Statek je vesnička, jejímž středobodem je radost z jídla a jeho přípravy. Staré hospodářské stavení jsme přeměnili na prostor, kde si můžete zažít vaření od základů. Vyzkoušíte si tu různé způsoby grilování, zažijete barbecue, upečete si vlastní chleba ve venkovní peci, natrháte si bylinky a papričky na vlastní omáčku a v okolí si můžetei i zarybařit.

Všechno vaříme společně a venku, pokud to počasí dovolí. Suchá (a teplá) varianta je také možná. A nakonec se všichni sejdeme ve středu Statku – u stolu, kde společně všechno sníme a užijeme si pohodu pod otevřeným nebem. Součástí statku je i ubytovaní v designových chatkách vyrobených z recyklovaných lodních kontejnerů, takže příjemný večer se klidně může protáhnout do noci.

Co u nás najdete?

  • Prostor a vybavení pro outdoorové vaření i pro suchou variantu
  • Konferenční místnost až pro 200 lidí v nově postavené stodole
  • Salonek pro až 30 osob
  • Ubytovací kapacity až pro 32 osob v originálních “kontejnerech”
  • Kuchaře, kteří z vašeho kurzu, teambuildingu, školení nebo konference udělají gastronomický zážitek

Kde nás najdete?

Chefparade Statek stojí kousek od Mladé Boleslavi v obci Sukorady (přesná adresa je Sukorady 31), 30 minut autem z Černého Mostu.

 

GPS: 50°25’42.4″N 15°01’43.3″E

Firemní teambuildingy, školení

Hledáte místo, kde se zašít s týmem a vymýšlet velké věci? Na statku můžete využít veškeré prostory a třeba se večer odreagovat u hnětení těsta, vlastnoručně připraveného barbecue nebo prostě u spousty jídla.

Netradiční místo pro konference

Hledáte neotřelý konferenční prostor? Stodola Statku pojme až 200 lidí.

Soukromé oslavy a party

U Prahy, ale ne úplně ve městě, v přírodě, ale s kompletním zázemím. A my pomůžeme rádi s cateringem a vymyslíme zábavný gastronomický program pro hosty. Statek je zkrátka ideální místo pro pořádání soukromé party nebo svatby bez zbytečných starostí.

Kurzy pro veřejnost

Fanoušci vaření se tu můžou na celodenních kurzech naučit grilování, barbecue, pečení chleba a zkrátka tu zažít příjemný den (nebo i víkend), kdy dělají jen to, co chtějí a vaří jen pro sebe. To se doma často nestává 😉

Nabídku kurzů na Statku najdete zde.

Stylové ubytování

Ubytovací kapacity až pro 26 osob v originálních “kontejnerech”. Ubytovací kontejnery mají vlastní sociální zařízení, vytápění a některé i mini kuchyňku.

Zaujal vás náš statek? Připravíme vám individuální nabídku! Stačí nám napsat vaší představu a my vše vymyslíme k vaší spokojenosti! Ozvěte se nám na statek@chefparade.cz a nebo na + 420 734 747 933.

 

Podívejte se, jak to vypadalo na slavnostním otevření

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz