Soukromé akce
pronájmy

Kromě skvělých kurzů vaření jsme také specialisté v pronájmu kuchyňských studií pro různé druhy soukromých akcí. Naše profesionální a moderní prostory vám poskytnou ideální možnost uspořádat oslavy narozenin, soukromé rodinné kurzy, rozlučky se svobodou a mnoho dalších variant, které si jen dokážete představit. Jediným omezením může být jen Vaše fantazie :-)

U nás si můžete pronajmout kuchyňská studia pro nejrůznější soukromé akce. Naše prostorná a vybavená studia jsou navržena tak, aby poskytovala pohodlí a přizpůsobila se počtu hostů. Bez ohledu na to, zda plánujete intimní oslavu pro malou skupinu nebo velkou akci se spoustou hostů, naše kuchyňská studia jsou ideální volbou.

Naše kuchyňská studia jsou vybavena nejmodernějšími kuchyňskými spotřebiči a vybavením, abyste měli vše potřebné k přípravě svých jídel. Všechny prostory jsou příjemně a kompletně zařízené, abyste se cítili pohodlně a mohli se plně soustředit na vaši akci.

Co pro Vás všechno dokážeme udělat?

Kromě oslav narozenin, soukromých rodinných kurzů a rozluček se svobodou, jsme tu pro vás i při dalších příležitostech. Nabízíme pronájem prostorů pro soukromé firemní akce, teambuildingové aktivity, výroční večírky, tematické workshopy, degustace vína, rumů
a mnoho dalších aktivit.

A co ještě?

Připravte si jedinečnou párty s naším tematickým večerem, kde si můžete vyzkoušet vaření exotických jídel z celého světa. Organizujte soukromý rodinný kurz a naučte se vařit tradiční pokrmy, které si budete moci vychutnat společně s vašimi blízkými. Pro větší skupiny nabízíme možnost soutěživých vaření, kde se vaši hosté rozdělí do týmů a předvedou své kuchařské dovednosti.

Stále to není všechno...

Můžete se spolehnout na náš profesionální a přátelský personál, který vám bude k dispozici po celou dobu vaší akce. Budou vám asistovat, poskytnou vám rady a pomohou vám vytvořit nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Rezervace je rychlá a jednoduchá. Stačí nám poslat své požadavky a my se postaráme o zbytek.

Věříme, že naše kuchyňská studia budou místem, kde se uskuteční vaše nejlepší soukromé akce. Těšíme se na setkání s vámi a na to, že společně vytvoříme nezapomenutelný gastronomický zážitek.

V rámci naší nabídky vaření pro turisty vám umožníme poznat českou kulturu a chuťové zážitky. Naučte se připravovat tradiční české speciality jako guláš, svíčkovou nebo trdelník. Nechte se inspirovat našimi profesionálními kuchaři a objevte tajemství české kuchyně.

Prázdný
PrázdnyPrázdny

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně