Individuální kurz

Individuální kurz vaření je přesně to pravé chcete-li obdarovat někoho náročného nebo vám jen záleží na výjimečnosti celé události.

 

Pokud se potřebujete naučit něco speciálního, zařídíme pro vás toho nejlepšího učitele a mistra z oboru. Všechny kurzy vaření Chefparade probíhají pod taktovkou těch nejlepších šéfkuchařů, kteří milují, co dělají a moc rádi vás to naučí. Individuální kurz vaření je také skvělá příležitost, jak si zpestřit společné chvilky s partnerem neobyčejným zážitkem. Individuální kurz je také možné věnovat jako svatební dar.

 

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat čím dál tím více populární sushi. To nejlepší z kuchyně celého světa čeká na vás. Můžeme vám taky ukázat jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti. Milujete makronky? Pak vám udělá radost individuální kurz na výrobu makronek. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.
Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového, co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil.

Cena individuálního kurzu vaření

V případě účasti 1-2 osob je cena 9 900 Kč. V ceně je započítán šéfkuchař, pronájem prostor, suroviny a individuální příprava a péče o vás.

Individuální kurzy je možné uspořádat i pro více lidí, cena kurzu se poté odvíjí od počtu účastníků.

Podrobnější informace vám rádi předáme na e-mailové adrese rezervace@chefparade.cz nebo na telefonním  čísle 730 155 087.

  • Doba trvání: Dle dohody
  • Počet osob: 1 osoba

Jak to probíhá

Individuální kurzy pořádané u nás ve studiu zvládneme připravit pro 1, ale i více osob, zpravidla probíhají během víkendů. Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku se pustíte s naším šéfkuchařem do vaření pokrmů, které si předem zvolíte z našeho menu. Připravovat budete celkově 4 chody. Na místě už budou všechny ingredience pro vás nachystané. Na přání můžeme přichystat i welcome drink a zábavný program ve formě her a soutěží. V případě větší skupiny hostů se rozdělíte do menších týmů a každý tým pak připraví část menu podle receptů. Můžete se těšit na společnou večeři připravených pokrmů, příjemnou atmosféru a chvíle s přáteli či rodinou.

Menu co se vaří

Máme pro vás připravený seznam jedinečných jídel z celého světa, který si můžete prohlédnout níže. Pro soukromé akce navrhujeme mix světových kuchyní. Sestavíte si 4-chodové menu podle svých představ, nejčastěji ve složení: předkrm, 2x hlavní chod a dezert. Budete mít možnost si připravit vše, na co jste si sami doma třeba nikdy netroufli.

Menu soukromé akce

 

Nápoje v průběhu akce

  • V individuálním kurzu má úastník veškeré nápoje v ceně.

 

Ceník

Individuální kurz pro 1-2 osoby u nás stojí 9.900 Kč a cena zahrnuje:

  • přípravu a pronájem prostorů Chefparade (4 hodiny)
  • jednoho šéfkuchaře
  • veškeré ingredience a vybavení potřebné k vaření včetně zapůjčení Chefparade zástěr
  • úklid po individuálním kurzu
  • po akci vám také pošleme balíček receptů, které si kdykoliv budete moct doma připravit znovu
  • každá další osoba nad skupinu 2 osob je za cenu 3.000,- Kč

 

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami Chefparade

Galerie

[grid-gallery]

Studia

Chefparade v Holešovicích má dvě moderně zařízená kuchyňská studia s barem. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě vás rádi pozveme na naši terasu, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami Chefparade

Děkujeme za odeslání.
Jdeme na to

Reference:

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad 👍

Martina Psenickova
23.01.2022

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova
05.03.2022

Street Food z Vietnamu – Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova
14.01.2022
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz