Soukromé akce

 • Narozeniny, oslavy
  a rozlučky se svobodou
 • Individuálni kurzy
  vaření
 • Akce na míru

Chcete sobě nebo svým blízkým udělat radost a připravit pro ně zážitek, na který jen tak nezapomenou? Hledáte tipy na rozlučku se svobodou, hezké místo a zajímavý program na narozeninovou oslavu nebo soukromou párty?

Zavítejte k nám do školy vaření Chefparade, kde pro vás připravíme vše, co vám na očích uvidíme. Strávíte u nás příjemný večer s přáteli nebo rodinou, zabavíte se u vaření a přípravy delikates z celého světa a oslavíte vaši chvíli, pro kterou jste se sešli.

Jaké soukromé akce nabízíme?

Chcete-li obdarovat někoho náročného nebo vám jen záleží na výjimečnosti celé události, připravíme pro vás individuální kurz vaření přesně podle vašich představ. Pokud se potřebujete naučit něco speciálního, zařídíme pro vás toho nejlepšího učitele a mistra z oboru. Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Všechny podrobnosti o tomto kurzu se dozvíte TADY.

Zajistíme pro vás od A do Z narozeninové oslavy, speciální akce, jakými mohou být rozlučka se svobodou, oslava promocí, narození dítěte, oslava úspěchu v práci nebo sportu a další významné okamžiky vašich životů. Pokud máte nápad, který zatím nemáme v nabídce, určitě nám napište! Rádi ho pro vás zrealizujeme.

Podrobnější informace vám ráda předá Sabina na e-mailové adrese rezervace@chefparade.cz nebo na telefonním  čísle 730 155 087.

 

 • Doba trvání: Dle dohody
 • Počet osob: 5 - 120

Nezávazná poptávka cenové kalkulace

Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů za účelem zasílání novinek a marketingových aktivit Chefparade

DĚKUJEME za odeslání.
Jdeme na to
Jak to probíhá
Menu co se vaří
Doplňkový program
Ceník
Studia
Galerie

Jak to probíhá

Soukromé akce a oslavy pořádané u nás ve studiu zvládneme připravit pro 5 – 120 osob, zpravidla probíhají během víkendů. Po uvítání, instrukcích o vaření a bezpečnostním okénku se pustíte s naším šéfkuchařem do vaření pokrmů, které si předem zvolíte z našeho menu. Připravovat budete celkově 4 chody. Na místě už budou všechny ingredience pro vás nachystané. Na přání můžeme přichystat i welcome drink a zábavný program ve formě her a soutěží. V případě větší skupiny hostů se rozdělíte do menších týmů a každý tým pak připraví část menu podle receptů. Můžete se těšit na společnou večeři připravených pokrmů, příjemnou atmosféru a chvíle s přáteli či rodinou.

Menu co se vaří

Máme pro vás připravený seznam jedinečných jídel z celého světa, který si můžete prohlédnout níže. Pro soukromé akce navrhujeme mix světových kuchyní. Sestavíte si 4-chodové menu podle svých představ, nejčastěji ve složení: předkrm, 2x hlavní chod a dezert. Budete mít možnost si připravit vše, na co jste si sami doma třeba nikdy netroufli.

Menu soukromé akce_Page_1

Doplňkový program

Občerstvení nad rámec vaření během oslavy

Welcome drink

 • Prosecco Classic – 299 Kč / láhev
 • Valdobbiadene – 399 Kč / láhev
 • Champagne – 1 290 Kč / láhev

Čokoládová fontána s ovocem – 1 500 Kč / akce

Nápoje v průběhu akce

 • balíček “all you can drink” standard – 350 Kč / osoba
 • balíček exclusive –  450 Kč / osoba

Mini kurz sushi, kávy či degustace vína

Nad klasické vaření v průběhu akce si můžete přiobjednat i mini kurz zaměřený na přípravu sushi, degustaci kávy či vína – 2 500 Kč / celá skupina

Hry a soutěže, které si můžete u nás na kurzu zahrát vám před akcí pošleme emailem.

Ceník

Soukromá oslava pro 1 – 10 osob u nás stojí 19 900 Kč a cena zahrnuje:

 • přípravu a pronájem prostorů Chefparade (4 hodiny)
 • jednoho šéfkuchaře
 • veškeré ingredience a vybavení potřebné k vaření včetně zapůjčení Chefparade zástěr
 • úklid po oslavě
 • po akci vám také pošleme balíček receptů, které si kdykoliv budete moct doma připravit znovu
 • každá další osoba nad skupinu 10 osob je za cenu 1390 Kč

 

V ceně NEJSOU započítané nápoje. Ve studiu si můžete zakoupit vodu za 25 Kč, nealkoholické nápoje, kávu a čaj potom za 30 Kč. Alkoholické nápoje na vás čekají také ve výhodných balíčcích:

 • Standard – 390 Kč / osoba – nealko nápoje, káva, čaj, lahvové pivo, francouzská vína Touirane Sauvignon, Lamonthe
 • Exclusive –  490 Kč / osoba – nealko nápoje, káva, čaj, lahvové pivo, francouzská vína Touirane Sauvignon, Lamonthe, Chardonnay, Chateau de Costis
 • Diamond – 590 Kč/ osoba – nealko nápoje, káva, čaj, lahvové pivo, francouzská vína Touirane Sauvignon, Lamonthe, Chardonnay, Chateau de Costis, Saint Veran, La Croix Saint-roc, Chateau Croix Puyblanques

 

Welcome drink

  • Prosecco Classic – 299 Kč / láhev
  • Valdobbiadene – 399 Kč / láhev
  • Champagne – 1 290 Kč / láhev

 

Studia

Chefparade v Holešovicích má dvě moderně zařízená kuchyňská studia s barem. Studia můžeme od sebe oddělit a vytvořit z nich 2 samostatná nebo je spojit dohromady a vytvořit tak jeden velký prostor až pro 120 lidí o celkové rozloze 330 m². V létě vás rádi pozveme na naši terasu, kde grilujeme a užíváme si krásného počasí.

Chefparade na Žižkově – Husitská 56 disponuje dvěma studii, která působí velice útulně a domácky. Dokáží stmelit každý kolektiv! Obě studia jsou vhodná pro 10 – 20 osob nebo se dají propojit v jedno velké. Pro příjemný zážitek z akce jsme stanovili maximální počet osob na 30.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

11 let tradice

na českém trhu

Více než

100 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

20 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz