Proč právě škola vaření Chefparade?

Škola vaření Chefparade vám přináší radost do života díky výbornému jídlu a zážitkům při jeho přípravě už od roku 2007.

Nabízíme kurzy vaření, firemní teambuildingy, pronájmy našich studií, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, rozlučky se svobodou i vaření pro turisty. Máme vlastní festival jídla a pití Foodparade, pojízdný Foodtruck, obchod s delikatesami Chefshop, inkubátor pro food startupy Chefstarter a k tomu nadšení přinášet stále něco nového.

 

6 důvodů, proč si vybrat právě naši školu vaření?

1. Nezapomenutelný zážitek

Šéfkuchařem se pro daný okamžik stáváte právě vy. Vy vaříte, smažíte, pečete, krájíte, servírujete a vychutnáváte si všechny připravené dobroty do posledního sousta. Skvělou zprávou je, že nádobí a úklid zůstává vždycky na nás.

2. Nejlepší učitelé

Více než 200 let zkušeností, zhruba tolik jich má dohromady tým naší dvacítky špičkových šéfkuchařů. Ti pracovali nejen na domácí scéně, ale i v zahraničí, ovládají evropskou i asijskou kuchyni, sushi a jsou odborníci jak na maso, tak na sladkosti.

3. Kvalitní ingredience

Ať už vám přivážíme suroviny a delikatesy z Francie, Itálie a Asie nebo si pro ně zajedeme k našemu partneru do Makra, vždy si zakládáme na jejich čerstvosti, kvalitě a poctivosti. Nejoblíbenější kousky z kurzů najdete na našem e-shopu.

4. Příjemné prostředí

Každé naše kuchyňské studio ožívá atmosférou daného kurzu. Kolem sebe budete mít dostatek prostoru, profesionální náčiní a maximálně 11 dalších účastníků nebo vašich přátel, které vezmete na kurz s sebou.

5. Kurzy vyladěné k dokonalosti

Radost z vaření jsme za posledních 9 let přenesli už na více než 90 000 účastníků našich kurzů. V nabídce máme vždy pestrou škálu rozmanitých kurzů od oblíbených stálic po sezónní novinky. Baví nás s vámi zkoušet nové a neotřelé recepty i ingredience. Držíme krok se světovou špičkou a rádi to naučíme i vás.

6. Chefparade eshop a vlastni prodejna

Všechny důležité ingredience z našich kurzů můžete z pohodlí domova nakoupit i na našem e-shopu www.chefshop.cz. Kromě ingrediencí tu najdete i široký sortiment nožů, pánví, hrnců a spousty dalšího vybavení do kuchyně. Můžete nás také přijít navštívit v naší prodejně a osobně si prohlédnout největší shop-in-shop značky WMF v Čechách. V této prodejně si také můžete vyzvednout dárkové poukazy na kurzy Chefparade.

Více informací o eshopu a prodejně najdete zde.

 

Co se nám od roku 2007 povedlo?

  • Vařilo s námi více než 90 000 lidí na kurzech pro děti i dospělé
  • Uskutečnilo se přes 15 000 kurzů, firemních teambuildingů, outdoorových akcí, soukromých párty a narozeninových oslav
  • Rozrostli jsme se na 3 samostatné prostory s 5 kuchyňskými studii, o rozloze více než 700 m2
  • Naši šéfkuchaři se s vámi podělili o svá kulinářská tajemství v již druhé Kuchařské knize školy vaření Chefparade, která vyšla v květnu 2016 v nákladu 5 000 kusů
  • Na každoročním festivalu jídla a pití Foodparade jsme potěšili chuťové buňky více než 45 000 gurmánů
  • Náš Chefparade Foodtruck zvládl připravit neuvěřitelných 40 000 porcí dobrot
  • Abyste mohli vařit jako profíci nejen na kurzech, otevřeli jsme pro vás Chefshop.cz, který dováží delikatesy a prvotřídní suroviny z Francie, Itálie a Asie, je výhradním dovozcem ručně vyráběné japonské keramiky Made in Japan a v neposlední řadě nabízí také kuchyňské spotřebiče a kvalitní značkové nádobí.  
  • Náš Chefstarter podporuje začínající podnikatele ve food byznyse – pořádá workshopy, vzdělávací program Food Startup Academii, 2x do roka i foodies konferenci a pokud nemáte místo, kde vaše dobroty připravovat, půjčí vám i profesionální kuchyň
  • Recepty a jiné kulinářské tipy s vámi sdílíme na blogu Chefblog a na našem Facebooku      
  • Na výlet za námi můžete hned do 3 zemí – Česka, Slovenska a Maďarska
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz