Podporujeme

Škola vaření Chefparade podporuje tyto neziskové projekty:

 

logoappa

APPA = Asociace pomoci postiženým Adeli
Hlavním úkolem asociace je aktivní pomoc českým pacientům při získávání finančních prostředků na rehabilitaci v ADELI Medical Center. Všechny finanční prostředky jsou v plné výši rozděleny mezi podpořené pacienty.

Logo_cerebrum_zs

Cerebrum – Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin, o. s.
Hlavním cílem CEREBRA je podporování občanů po poranění mozku a jejich rodin v oblasti následní rehabilitační péče, poradenství a poskytování informací a podpůrných služeb pro postižené osoby.

Food Revolution Day

Food Revolution Day
Podporujeme Food Revolution Day – neziskovou událost, kterou odstartoval Jamie Oliver ve Velké Británii, a my v tom každoročně pokračujeme u nás, kdy pomáháme s osvětou zdravého a vyváženého stravování u dětí.

Husita

Nízkoprahový klub Husita
Husitské centrum o.p.s. provozuje sociální službu Nízkoprahový klub Husita. Posláním NPK Husita je pomáhat dětem ze sociálně znevýhodněného prostředí Prahy 3 a přilehlých lokalit. Nabízíme bezpečný prostor, základní poradenství, podporu a smysluplné využití volného času.

jako_doma

Jako doma – Homelike, o.p.s.
Jako doma je nezisková organizace, která spolupracuje se ženami bez domova na principech partnerství a participace, empowermentu a vytváření bezpečného prostředí.

mammahelp

Mamma HELP, z.s.
Mamma HELP je největší ženskou pacientskou organizací, která se v ČR už od roku 1999 stará o ženy s nádorovým onemocněním prsu.
V  poslední době patří k významným tématům zdravá výživa a stravování onkologicky nemocných lidí. Úspěšný projekt Holky, už mi zase chutná běží už druhým rokem, mimo jiné i díky podpoře a spolupráci s Chefparade.

Nadání a dovednosti

Organizace pomáhá dětem z dětských domovů a pěstounských rodin s rozvojem jejich nadání a dovedností, se správným výběrem studia, s přípravou na profesní život a se vstupem na trh práce, aby po odchodu z domova plynule navázaly na běžný život.

proud

PROUD
PROUD je českou neziskovou organizací zaměřující se na lobbing, legislativní změny a veřejnou osvětu v oblasti LGBT osob.

polivkova_smrst

Polívková smršť 
Gurmánská benefiční akce Polívková smršť spojuje gastronomický zážitek s veřejnou sbírkou a kombinuje výtečné polévky s návratem chuti do života.
Výtěžek sbírky putuje obecně prospěšné společnosti ERGO Aktiv, která poskytuje účinnou rehabilitaci hlavně mladým lidem po mozkové příhodě a úrazech hlavy. Z výtěžku polévkové sbírky poskytuje péči těm klientům, kteří si ji nemohou zaplatit z vlastních zdrojů.

wine_for_help

Wine for Help
Nadační fond Wine for Help podporuje rodiny dětí zasažených smrtelnou nemocí mukopolysacharidosou.

Zdrava petka logo

Zdravá pětka
Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti správného stravování.

logo-zajicek

Zajíček na koni o.p.s.
Zajíček na koni je organizace, která se již dvanáct let zabývá pomocí dětem i dospělým s fyzickým, mentálním a sociokulturním handicapem. Má tři hlavní projekty – Terapeutické jízdy na koních, Pomoc dětem ze sociálně slabých rodin a Projekt kavárna – zaměstnání pro lidi s handicapem – Café AdAstra, kde v tuto chvíli zaměstnává přes 25 lidí s handicapem.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz