Partneři a spolupráce

Partneři školy vaření Chefparade:

 

Whirlpool_nove_jednoduche

Whirlpool
Společnost Whirlpool je největším světovým výrobcem a prodejcem velkých domácích spotřebičů. Whirlpool ČR působí na českém trhu od roku 1993. Značka Whirlpool v současné době na českém trhu nabízí více než 300 druhů výrobků. Navíc, na konci loňského roku přibyly do portfolia Whirlpool Corporation značky Indesit a Hotpoint původně italské společnosti Indesit Company.

LOGO-VYaMakro

Makro
MAKRO Cash & Carry ČR nabízí svým zákazníkům širokou nabídku kvalitního masa, čerstvých ryb a vín ze všech koutů světa. Samozřejmostí je i další sortiment potravinářského a nepotravinářského zboží, to vše na jediném a snadno dostupném místě.

 

Škola vaření Chefparade spolupracuje s:

 

 

Butlers_Logo_250-2

Butlers
Skvělé nápady, dárky pro kamarády, rady pro kuchařské nadšence, inspirace pro individualisty, designové kousky do Vašeho bytu, nádherné věci vyrobené pro Váš domov, a to vše v dobré kvalitě za nejlepší ceny představuje BUTLERS na svých prodejnách a na e-shopu.

Logo společnosti Ententýky

Ententýky
Ententyky.cz je informační portál pro aktivní rodiče, kde mámy a tátové najdou perfektní program pro své děti. Kde zjistí, co právě dává které divadlo, co se koná na kterém hradě, kde vyrostl nový zábavní park, i v které restauraci mají krásný dětský koutek na hraní. Najdou tu tip na společný výlet, kontakt na hlídací agenturu nebo na ubytování, kde mají děti rádi. Nechybí ani seznamka rodičů a tvoření pro děti.

Fiskars_logo_orange_PMS

Fiskars
Vychutnejte si dotek oranžové s výrobky Fiskars – radostný pocit z účinnosti, výsledku práce a sebevyjádření při použití našich nástrojů.
Vždyť to, co je v životě opravdu důležité, jsou vzácné okamžiky všedního dne.

Logo časopisu Gurmet

Gurmet
Jídlo je radostná součást aktivního života, důvod setkat se s přáteli, téma pro hovor i záminka pro cestování. Časopis Gurmet si povídá s farmáři, zpovídá osobnosti gastronomického světa, pátrá po těch nejlepších surovinách, zkouší nápadité úpravy a přinášíme recepty, které zaručeně fungují.

MESSENGER na zlutem podkladu [Converted]

Messenger
Messenger je první expresní kurýrní služba působící po celé České republice již od roku 1991. Doveze cokoliv, komukoliv a kamkoliv a nic je nezastaví. Důraz kladou hlavně na kvalitu, tradici a rodinný přístup.

Logo PeknyDen.cz

Pěkný den
Více než 2 500 tipů pro volný čas s dětmi z celé naší republiky – vyberte si akci a místo, kde si společně užijete pěkný den. Aktualizujeme každý den!

logo-pec

Prague events calender
Kalendář těch nejlepších akcí v Praze, který je aktualizovaný denně.

Restaurant_Guide-logo-tisk

Restaurant guide
Stránky o pražských restauracích, vinárnách, barech, jednotlivých kuchyních a o všem kolem jídla. Vybíráme pro Vás restaurace po celé Praze, které stojí za to navštívit, restaurace s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou. Restaurace, kde Vám bude chutnat.

Adrop.cz
Spojením Chefparade a zážitkové agentury Adrop.cz vzniklo něco geniálního, co naši zákazníci milují. Vymysleli jsme zážitkové dárky pro muže plné luxusního jídla, které jim plní jejich tajné sny.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz