Kurzy vaření

Dárkové poukazy

Dětské oslavy

Firemní teambuildingy

Jak dlouho kurzy vaření trvají?

Kurzy vaření trvají zpravidla 3 – 3,5 hodiny.

 

Je potřeba si něco přinést s sebou?

Nosit si nemusíte vůbec nic. Suroviny, zástěry, vybavení a vše, co budete na kurzu vaření potřebovat, pro vás připravíme. Úklid kuchyně po kurzu je samozřejmě také zahrnutý v ceně. Pokud si budete chtít z kurzu odnést domů ochutnávku svých výtvorů, můžete si přinést vlastní krabičku nebo využít naši polystyrenovou. Nosit si nemusíte ani zápisník, recepty vám zašleme na e-mail po absolvování kurzu.
V případě, že jste obdrželi dárkový poukaz, předejte ho prosím na kurzu vaření panu kuchaři.

 

Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

Ano, všechny suroviny jsou zahrnuty v ceně kurzu vaření.

 

A jak je to s nápoji?

Konzumace nápojů za kurz vaření je již zahrnuta v ceně kurzu nebo dárkového poukazu. Nabídka obsahuje nealkoholické nápoje, lahvové pivo, rozlévané víno, kávu nebo čaj.

 

Kolik účastníků je na kurzu vaření?

Kurz vaření je otevřen při minimálním počtu 5 osob. Maximální počet je 12 účastníků.

 

Mohu si vzít s sebou na kurz doprovod?

Z kapacitních důvodů bohužel není možné si vzít s sebou na kurz vaření doprovod. Jiné je to u dětských kurzů vaření. Zde je jeden dospělý doprovod zahrnutý v ceně kurzu. Pokud chcete vaši ratolest doprovodit oba, druhý doprovod je zpoplatněn částkou 250 Kč.

 

Mohu termín kurzu zrušit nebo přesunout?

Ano, ale bezplatně pouze 3 pracovní dny předem. Dále jsou již účtovány storno poplatky, které jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.

 

Je možné si koupit v Chefparade suroviny, které jsme na kurzu používali?

Suroviny, které se používají na kurzech vaření, si můžete koupit v našem kamenném obchodě na adrese Bubenské nábřeží 306/13, v areálu Pražské tržnice, hala č. 36.  Zboží si také můžete objednat online na Chefshop.cz

 

Je nějaká možnost sestavit si kurz na míru?

Samozřejmě, nabízíme také individuální kurzy vaření, a to již od jednoho zájemce. Cena závisí na počtu účastníků a také na vybraném menu. S organizací soukromých kurzů vaření vám ráda pomůže Kristýna na emailové adrese rezervace@chefparade.cz.

 

Je možnost parkování před vašimi studii?

Parkování v Holešovicích je možné přímo před studiem – první hodina je zdarma, dále každá započatá hodina parkování je zpoplatněna částkou 40 Kč. Můžeme zajistit parkovací lístky v ceně 150 Kč / auto. S tímto parkovacím lístkem je doba parkování neomezená. Tyto lístky vám budou předány přímo na akci. Při vjezdu do areálu nejsou potřeba.

Na Žižkově je nejbližší možnost parkování na ulici Koněvova, která je vzdálena 2 bloky. Případně je možnost využít nonstop parking na Florenci.

Je možné si na dárkový poukaz něco napsat?

Na přední straně dárkového poukazu je místo určené pro vaše věnování. Bohužel není možné věnování na poukaz natisknout.

 

Dárkový poukaz je určen na konkrétní kurz?

Ne, dárkový poukaz je univerzální. Vámi obdarovaný si může sám vybrat z naší nabídky kurzů vaření.

 

Je možné prodloužit platnost dárkového poukazu?

Dárkový poukaz má platnost 6 měsíců. Pokud dárkový poukaz v této době nestihnete využít, kontaktujte ještě před vypršením jeho platnosti Kristýnu na e-mailové adrese rezervace@chefparade.cz a ona vám s prodloužením platnosti ráda pomůže. Platnost dárkového poukazu lze prodloužit o dalších 6 měsíců za poplatek 500 Kč. Již propadlým dárkovým poukazům platnost prodloužit nejde.

 

Je možné od koupě dárkového poukazu odstoupit?

Ano, pokud dárkový poukaz nebyl ještě využit, je možné od koupě odstoupit. Pokud této možnosti chcete využít, vyplňte prosím tento formulář, který nám odešlete na e-mailovou adresu rezervace@chefparade.cz do 14 dnů od vystavení poukazu.

Pro kolik dětí se oslava pořádá? Počet není omezený, oslava v počtu 1-10 dětí se pořádá za základní cenu 7 900 Kč. Oslavy samozřejmě připravujeme i pro více dětí, s veškerým plánováním vám pomůže Kamila na emailové adrese kamila@chefparade.cz.   Co je zahrnuto v ceně? V ceně jsou zahrnuty ingredience, zapůjčení zástěr, šéfkuchař, narozeninová výzdoba, hry, zaslání receptů, pronájem prostor a samozřejmě úklid.   Je nutné, aby rodiče zůstávali na oslavě? Rodiče zůstávají dle svého uvážení, samozřejmě jako dospělá osoba neplatí.   Jsou v ceně zahrnuty nápoje? Nápoje nejsou zahrnuty v ceně. Naše nealkoholická nabídka nápojů je však za velmi příznivé ceny.   Kde se akce konají? Akce se konají na pobočce na Žižkově – Husitská ulice 56, Praha 3 nebo v Holešovicích - Bubenské nábřeží 306/13, budova 36, Praha 7 – Holešovice.   Jak dlouhé je samotné vaření? Všechny součásti menu jsou jednoduché na přípravu, která netrvá déle než 60-80 minut.   Jako dlouho trvá celá akce? Celá akce trvá přibližně 3 hodiny.   Je možnost zůstat déle, než 3 hodiny? Určitě ano. Cena je 1 000 Kč za každou započatou hodinu.   Kdy je třeba potvrdit menu a detaily akce? Akci je potřeba potvrdit nejpozději 3 pracovní dny předem z důvodu přípravy ingrediencí, doprovodného programu, zajištění kuchařů, případně hostesek.   Je možné si menu vybrat nebo nám bude sestavené? Menu si můžete vybrat dle vašeho přání, ale velmi rádi vám s výběrem menu poradíme.

Jak probíhají firemní teambuildingy?

Hosté se setkají ve studiu, kde se bude vařit. Kuchaři se představí a seznámí všechny s průběhem večera. Poté začíná samotné vaření. Hosté jsou rozděleni do týmů. Následuje společná večeře připravených pokrmů a volná zábava. Samozřejmě nabízíme také doprovodný program, jako jsou kulinářské kvízy a hry.

 

Kolik osob je obvykle v 1 týmu?

To závisí na počtu celé skupiny, ale minimální počet osob v jednom týmu jsou 4 osoby.

 

Pro kolik osob jste schopni připravit teambuilding?

Naše škola vaření disponuje studiem v Holešovicích, kde jsme schopni připravit akci až pro 120 osob. Studio Žižkov nabízí kapacitu celého studia pro max. 30 osob.

 

Je možnost parkování před vašimi studii?

Parkování v Holešovicích je možné přímo před studiem – první hodina je zdarma, dále každá započatá hodina parkování je zpoplatněna částkou 40 Kč. Můžeme zajistit parkovací lístky v ceně 150 Kč/auto. S tímto parkovacím lístkem je doba parkování neomezená. Tyto lístky vám budou předány přímo na akci . Při vjezdu do areálu nejsou potřeba.
Na Žižkově je přímo naproti studiu oranžová zóna placeného stání a dále pak na ulici Koněvova, která je vzdálena 2 bloky.

 

Bude množství jídla dostačující?

Celkové množství připravených pokrmů zcela bezpečně nahradí jakýkoliv oběd či večeři.

 

Kolik jídel připravuje jedna skupinka?

Každý tým připravuje jeden pokrm z vybraného menu.

 

Jak probíhá platba?

Den po akci zašleme vyúčtování k odsouhlasení a doplnění vašich fakturačních údajů. Poté bude vystavena faktura se 14denní splatností.

 

Je možná platba kartou?

Platba kartou je možná. Je nutné se na ní ale domluvit předem a odsouhlasit celkovou částku.

 

Je možná konzumace vlastních nápojů?

Konzumaci vlastních nápojů neumožňujeme z důvodu vlastní nabídky nápojů v Chefparade studiu. Naše nabídka nealkoholických nápojů a vín je široká a za příznivé ceny. Také nabízíme lahvová piva, Prosecco, kávu a čaj. Vlastní víno si však přinést můžete, korkovné u nás činí 100 Kč / lahev.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

11 let tradice

na českém trhu

Více než

100 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

20 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz