We are open!

To participate in the course, you need to prove yourself with a negative test on covid 19.

Every cook can pick

Cooking school Chefparade is really for everyone. We offer cooking classes for beginners, advanced, adults and children. For companies we organise corporate teambuildings that no other cooking school can offer. We also offer private parties such as birthday or bachelor parties. In our shop you can buy spices and ingredients from around the world. We can „move“ our kitchen whereever you like to prepare a corporate event or a cooking class for you.

Děkuji ještě jednou za super kurz, moc jsem si to užila, něco se zase přiučila a dozvěděla a hlavně si pochutnala. Lukáše můžu jen chválit. A těši...
Děkuji ještě jednou za super kurz, moc jsem si to užila, něco se zase přiučila a dozvěděla a hlavně si pochutnala. Lukáše můžu jen chválit. A těším se na další asijské kurzy.
Renata Durdincová
09.04.2019
Lukáš byl bezprostřední a přesto precizní. Jeho výklad i ukázky byly poutavé, zajímavé i poučné. Děkoval jsem mu při odchodu a rád své poděkova...
Lukáš byl bezprostřední a přesto precizní. Jeho výklad i ukázky byly poutavé, zajímavé i poučné. Děkoval jsem mu při odchodu a rád své poděkování opakuji. Velice jsem si kurz užil :-)
Vladimír Mandat
09.07.2019
Super úžasné jídlo, pohodová atmosféra a spousta humoru, dokonalý kurz který bych si klidně zopakovala :)...
Super úžasné jídlo, pohodová atmosféra a spousta humoru, dokonalý kurz který bych si klidně zopakovala :)
Iva
22.05.2019
Perfektní, bezchybné, moc díky!...
Perfektní, bezchybné, moc díky!
Pavel Kysela
13.08.2019
Ocenili jsme komunikaci společnosti Chefparade od okamžiku přihlášení přes informace na webových stránkách až po organizační zvládnutí konkrétního...
Ocenili jsme komunikaci společnosti Chefparade od okamžiku přihlášení přes informace na webových stránkách až po organizační zvládnutí konkrétního kurzu. Děkujeme i za zaslání receptů a za možnost poskytnutí zpětné vazby.
Miroslav
18.09.2019

Gift cards

We have a special discount for you. Order 4 Gift vouchers, write 3+1 in the discount code box and you will get the 4th voucher for free!

More info
Why choose cooking courses in Chefparade
Since 2007,

10 years of tradition

on the Czech market

More than

90 000 participants

in the cooking courses

Ordered more

15 000 cooking classes

and other events

More than

8 000 positive reviews

Inter alia Tripadvisor