Individuální kurz vaření

Prázdny

Individuální kurz vaření

CZK 11,990

Individuální kurz vaření

Chcete-li obdarovat někoho náročného nebo vám jen záleží na výjimečnosti celé události, připravíme pro vás individuální kurz přesně podle vašich představ. Pokud se potřebujete naučit něco speciálního, zařídíme pro vás toho nejlepšího učitele a mistra z oboru. Všechny kurzy Chefparade probíhají pod taktovkou těch nejlepších šéfkuchařů, kteří milují, co dělají a ještě vás to moc rádi naučí. Individuální kurz je také skvělá příležitost, jak si zpestřit společné chvilky s partnerem neobyčejným zážitkem. Individuální kurz je také možné věnovat jako svatební dar.

Na individuálním kurzu si sami vyberete menu, které chcete vařit. Můžete se naučit vařit například lehká thajská, kořeněná indická, barevná mexická jídla, připravit italskou klasiku nebo si zamotat čím dál tím více populární sushi. To nejlepší z kuchyně celého světa čeká na vás. Můžeme vám taky ukázat jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti. Milujete čokoládu? Pak vám udělá radost individuální kurz na výrobu pralinek. Celé menu si můžete libovolně nakombinovat a také si vybrat jaké techniky a metody byste potřebovali v kuchyni zdokonalit.

Individuální kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo miluje jídlo, vaření a rád by si vyzkoušel něco nového, co by se ve vlastní kuchyni třeba neodvážil.

V případě účasti pouze 1 osoby je cena za osobu 5 490 Kč. V ceně je započítán šéfkuchař, pronájem prostor, suroviny a individuální příprava a péče o vás. Cena zahrnuje i vybraná vína, piva a nealko nápoje. Nabídka platí pouze pro účastníka kurzu. Na kurz s vámi může přijít 1 osoba jako doprovod.

Individuální kurzy je možné uspořádat i pro více lidí, cena kurzu se poté odvíjí od počtu účastníků.

Jak u nás probíhá individuální kurz?

 • Společně se domluvíme na termínu kurzu a taky na tom, co se budete chtít na kurzu naučit, připravit a uvařit. Kurz může být zaměřen na určitou kuchyni - thajskou, vietnamskou, italskou, francouzskou nebo vás můžeme naučit připravovat steaky a maso, ryby, sushi i pralinky.

 • Podle typu kuchyně si na kurzu připravíte minimálně 4 pokrmy.

 • Máte tajné přání a chcete se naučit něco speciálního? Rádi s vámi sestavíme menu a obsah kurzu přesně podle vás.

 • Doba trvání kurzu je 3 - 3,5 hodiny

 • V den konání kurzu na vás na místě bude čekat některý z našich šéfkuchařů, který se vám po celou dobu bude plně věnovat a budete se ho moci na cokoliv zeptat.

 • V našem studiu bude na vaření vše nachystáno - suroviny, náčiní, půjčíme vám i zástěru.

 • Uvařené pokrmy si na místě můžete sníst nebo odnést s sebou domů v krabičce.


Zaujala vás možnost individuálního kurzu? Ozvěte se Kristýně - rezervace@chefparade.cz Moc ráda vám se vším poradí a zpracuje nabídku přesně podle vašich představ.

Prázdný

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste se přihlásili sami bez partnera či přátel, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak.

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu. Jen si nezapomeňte dobrou náladu a přijďte pořádně hladoví. Jídla si užijete dost a dost.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po skončení vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den. Můžete si je vytisknout a založit do vaší rodinné kuchařky.

Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma. Parkování na Chefparade statku je možné přímo na místě zdarma. 

Doprovod další dospělé osoby není bohužel z kapacitních důvodů možný. Na dětských kurzech je jeden dospělý jako doprovod samozřejmostí.

U nás se kurzy neruší
Přihlásili jste se jen dva? Nevadí, pokud budete chtít, rádi Vám kurz uděláme i pro dva. Dětské kurzy od pěti dětí.

All inclusive konzumace
U nás máte neomezenou konzumaci na kurzech vždy v ceně kurzu. A ano, i alkoholické nápoje.

Největší škola vaření
Na trhu jsme od roku 2007 a již jsme pro Vás připravili více než 9 tisíc kurzů vaření.

Nejširší nabídka
U nás si ze 60 kurzů evropské i světové kuchyně vybere opravdu každý.

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Výborné kurzy varenia. Určite odporúčam pre jednotlivcov, páry, aj pre skupiny. Vzdelávať sa máme celý život a naučiť sa nový recept na jedlo, ktoré vám vždy chutilo v reštike a doma ste sa ho báli skúsiť je skvele strávený čas.

Naučíte sa, dobre sa najete, zabavíte - skvelé na príjemný večer. Páči sa mi rôznorodosť kurzov a kuchýň, ktoré si viete vyskúšať, príjemné pracovné prostredie a skvelí kuchári a kuchárky.

Naposledy sme boli na "Cesta okolo sveta" so šéfkuchárom Marošom a atmosféra bola úžasná, jedlo výborné (veď sme si ho varili pod dozorom sami ) a máme len tie najlepšie spomienky a skúsenosti. Ďakujeme! :)

Katarína

Ďakujem za skvelý zážitok…
Bol som prvý krat (dostal somto ako darček k narodkám)
a bolo to super. Výborný lektor, výborne steaky a ešte som sa aj bombovo na/prejedol. :)
Určite by som vyskúšal aj ďalší kurz.

Vlado

S kolegynkami sme absolvovali kurz Francúzska kuchyňa pre milovníkov jedla a vína PREMIUM Plus.
Bola som prvýkrát a bola som nadmieru spokojná - príjemná atmosféra, profesionalita vo všetkých detailoch, pán kuchár "prezrádzal" aj tajné grify receptov, ochotne a milo nás sprevádzal celým večerom.

Vínka, ktoré sme ochutnávali, boli skvelé. Celý večer sme si užili, relaxovali pri výnimočnom jedle a vínku a ešte sme sa aj naučili ako jedlá pripraviť. Určite si zopakujem, je z čoho vyberať . :)

Mária

Ďakujeme za perfektne strávené popoludnie v príjemnej spoločnosti a so skvelým jedlom. :)
N
a kurze domácej indickej kuchyne sme sa veľa naučili
a určite vyskúšame aj ďalšie kurzy z pestrej ponuky, ktorú Chefparade ponúka! 

Zuzana

Skvelé kurzy, príjemná atmosféra a vynikajúce jedlo.
Zatiaľ som bola na dvoch (španielska kuchyňa, mini pavlovky) a určite neboli posledné.
 
Odporúčam naozaj každému + super aj ako nápad na darček pre niekoho blízkeho. 

Nikola

  Ako teraz prebiehajú kurzy varenia Chefparade v súvislosti s pandémiou Covid-19?

  Od 3.1.2022 opäť prebiehajú naše kurzy varenia. Chefparade funguje v režime "OP" - tzn. očkovaní a prekonaní. Doklad (OP) skontroluje náš personál pred začiatkom vášho kurzu varenia.

  Môžem prísť na kurz sám?

  Samozrejme. Účastníci kurzu varenia sú rozdelení do dvojíc, v ktorých budú variť. Ak sa rozhodnete prísť vo dvojici, obaja účastníci kurzu platia  plnú sumu za účasť na kurze varenia.

  Kedy zverejníte ďalšie termíny kurzov varenia?

  Termíny nových kurzov vypisujeme pravidelne po 15. dni v mesiaci, vždy na nasledujúci mesiac.

  Mohlo by sa Vám také líbit