Rohlíčkovo putování po Itálii pro rodiče s dětmi

Chefparade ve spolupráci s online supermarketem Rohlik.cz a jeho klubem Rohlíček představuje nový kurz vaření pro rodiče a děti. Jde současně i o nový koncept – kurz je určen pro dítě a jeho „průvodce“. V duchu Montessori konceptu "pomoz mi, abych to dokázal sám" je cílem kurzu podpořit samostatnost a sebevědomí dětí při přípravě jídla. Na rozdíl od našich dětských kruzů vaření se doprovod aktivně účastní vaření, tj. vaří se po dvojicích doprovod+dítě.

Tento kurz je určen pro děti od 5 do 14 let a jejich doprovod.

Průběh kurzu:. Kurzu vaření se účastní vždy maximálně 10 dětí a 10 „průvodců“ (rodičů). Během kurzu děti společně vaří pod vedením našeho šéfkuchaře. Kurzy vaření v Chefparade jsou vhodné pro zručné děti se zájmem o vaření. V ceně každého dětského kurzu jsou i nápoje pro děti a průvodce/jednoho rodiče. Kurzu se může zúčastnit i druhý rodič, ale pouze jako doprovod (aktivně nevaří) za příplatek 250 Kč.

Kurzem provází: Vláďa Palička. Vláďa je zakladatelem juniorského kuchařského týmu Justcook.cz a dlouholetým propagátorem vaření mezi dětmi a dospívající mládeží. Dlouhodobě také působí jako lektor vaření nejen pro děti v největší škole vaření CHEFPARADE. Připravuje děti ze svého teamu na kuchařské soutěže, je spolupořadatelem dětských kuchařských táborů a porotcem v gastronomických soutěžích. Spolu se svým teamem vyvíjejí nové recepty, které pak společně natáčejí a zveřejňují na jejich vlastním youtube kanále.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz