Dětské kurzy vaření

Naše kurzy vaření jsou rozděleny na dvě věkové kategorie. Pro mladší děti od 6 do 10 let a pro starší děti od 10 do 6 let. Není možné na kurz přihlásit dítě mladší 6 let, stejně tak není možné aby se děti mladší 10 let účastnili kurzu pro starší děti. V případě nedodržení věkové hranice může kuchař na místě konání kurzu účastníkům zrušit registraci a to bez nároku na vrácení registračního poplatku. Kurzu vaření se účastní vždy minimálně 5 a maximálně 20 dětí. Během kurzu děti společně vaří pod vedením našeho šéfkuchaře. Kurzy vaření v Chefparade jsou vhodné pro zručné děti se zájmem o vaření. Rodiče se můžou kurzu účastnit, ale pouze jako doprovod (aktivně nevaří).

Co by to bylo za kurz vaření pro děti bez pořádného řádění v kuchyni, smíchu a upatlaných zástěr? Na našich kurzech se z dětí stanou na chvíli malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška pro ně budou příjemným bonusem a vy se vůbec nemusíte strachovat, kdo tu spoušť v kuchyni potom uklidí, o všechno se postaráme my.

Na kurzech můžete nechat vaše ratolesti samotné nebo je můžete doprovodit. V ceně každého dětského kurzu jsou i nápoje pro děti. Doprovod jednoho dospělého je zdarma. Pokud by se chtěl zúčastnit i druhý rodič / dospělý, připočítáme 250 Kč k ceně kurzu. Nápoje si rodiče na kurzu hradí.

Kurzy vaření s dětmi trvají přibližně 3 hodiny. Záleží na šikovnosti dětí a jejich chuti si něco dobrého uvařit.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz