Dětské kurzy vaření

Naše kurzy vaření jsou rozděleny na dvě věkové kategorie. Mladší děti - Kurz je určen pro děti, které již zahájily povinnou školní docházku a je doporučen pro děti do 9 let. Starší děti - Kurz je doporučen pro děti starší 10 let, doporučujeme tento kurz dětem do max.15 let věku. V případě nedodržení věkové hranice může kuchař na místě konání kurzu účastníkům zrušit registraci a to bez nároku na vrácení registračního poplatku. Kurzu vaření se účastní vždy minimálně 5 a maximálně 20 dětí. Během kurzu děti společně vaří pod vedením našeho šéfkuchaře. Kurzy vaření v Chefparade jsou vhodné pro zručné děti se zájmem o vaření. Rodiče se můžou kurzu účastnit, ale pouze jako doprovod (aktivně nevaří).

Co by to bylo za kurz vaření pro děti bez pořádného řádění v kuchyni, smíchu a upatlaných zástěr? Na našich kurzech se z dětí stanou na chvíli malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. Plná bříška pro ně budou příjemným bonusem a vy se vůbec nemusíte strachovat, kdo tu spoušť v kuchyni potom uklidí, o všechno se postaráme my.

Na kurzech můžete nechat vaše ratolesti samotné nebo je můžete doprovodit. V ceně každého dětského kurzu jsou i nápoje pro děti. Doprovod jednoho dospělého je zdarma. Pokud by se chtěl zúčastnit i druhý rodič / dospělý, připočítáme 250 Kč k ceně kurzu. 

Kurzy vaření s dětmi trvají přibližně 3 hodiny. Záleží na šikovnosti dětí a jejich chuti si něco dobrého uvařit.

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz