Weber® Grill Academy 2 - Ryby

Na základě velkého zájmu o kurzy grilování můžete od června do srpna v Chefparade navštívit některý z kurzů Grilakademie Weber®. Naši grilmistři vám  prozradí veškeré své triky pro dokonalý zážitek z grilování a pomohou vám stát se skutečnými grilovacími experty. Víte, jak využít grilovací štěpky a zaudit lososa? Jak připravit dokonalý steak? Znáte techniky přímého i nepřímého grilování? Naučte se na grilu připravit víc, než jen předem naložený kus masa a staňte se mistry v grilování!

V rámci téměř čtyřhodinových kurzů budou připravována špičková menu, zahrnující předkrm, hlavní chod i dezert. Každé jídlo bude připravováno spolu s účastníky přímo na grilu s využitím nejkvalitnějších surovin. Zároveň budou mít potenciální grilovací experti možnost seznámit se s kompletní škálou grilů na dřevěné uhlí a grilů plynových a elektrických ze sortimentu firmy Weber ® včetně nejrůznějšího příslušenství, jako jsou otáčecí špízy, udicí prkénka, wok pánev, stojan na drůbež atd.

Na závěr kurzu budou jeho účastníci odměněni speciálními dárky. Obdrží nejen veškeré recepty na jídla, která vlastnoručně připravili, ale také grilovací zástěru Weber ® a certifikát – zkrátka vše, co nový grilovací expert Weber ® potřebuje.

  • Termín: 8. srpna 2019, Čtvrtek, 17:00
  • Místo konání: Bubenské nábř. 306/13,
    areál Pražské tržnice, hala 36
  • Doba trvání: 4 - 4,5 hodiny
  • Cena: 2 590 Kč
  • Kuchař: Jan Rambousek

Objednávkový formulář


Kontaktní údaje

Jméno
Příjmení
Telefon
Email

Fakturační údaje

Ulice / Číslo
Město
PSČ
Název firmy
IČO
DIČ
Slevový kód

Způsob úhrady

Bankovní převod

Emailem od nás dostanete pokyny k platbě, kterou zadáte prostřednictvím vaší banky. Tento způsob úhrady může trvat až 4 pracovní dny.

Zadejte kod
Celková částka: 2 590

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, nahlédněte do Často kladených dotazů FAQ na hlavní stránce nebo nás kontaktujte na emailové adrese rezervace@chefparade.cz, případně volejte na tel.: +420 730 155 087.

Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA:
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

11 let tradice

na českém trhu

Více než

100 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

20 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz