Vietnamská kuchyně u jednoho stolu

Spolu s Tomášem Cibulkou - majitelem pražského vietnamského bistra Nhà hai hành - jsme si pro vás připravili tenhle nadupaný vietnamský kurz. Objevují se v něm vietnamské pokrmy, které nejsou komerční a většina z nás je vůbec nezná. To, že je ale neznáte, neznamená, že jejich chuť není naprosto dokonalá :-)

Tomáš procestoval celou zemi, nahlédl do soukromí vietnamských rodin a uvědomil si, jak je krásné a vzácné se sejít u stolu plného výborného jídla s přáteli. 

Budeme se na vás tedy těšit "u jednoho stolu" :-)! 

 • Termín:
  30. května 2022, Pondělí, 18:00
 • Cena:
  2 990 Kč
 • Místo konání:
  Holešovická tržnice, hala 36
 • Doba trvání:
  3 - 3,5

Nevíte si rady? Zavolejte nám.

Rádi odpovíme na všechny dotazy
kuchar
Kurzem vás provede:
Tomáš Cibulka

Tomáš je 30ti letý kuchař, otec veselého Tobíka a manžel krásné Vietnamky. Vlastní punkové Vietnamské Bistro Nhà Hai Hành na pražském smíchově, kde je zároveň i kuchař. Než si otevřel vlastní podnik, pracoval 6 let jako sous chef v La Degustation Bohême Bourgeoise. Navštívil Stockholm, Buggy a Trondheim, kde absolvoval stáže v 1,2 a 3 hvězdičkových restaurací. Má rád pouliční jídlo a přírodu. Je duší i tělem skaut a pacifista.

Reference:

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad 👍

Martina Psenickova
23.01.2022

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova
05.03.2022

Street Food z Vietnamu – Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova
14.01.2022

Přihlaste se na kurz


Kontaktní údaje

Jméno:
Příjmení:
Telefon:
Email:
Město:
Ulice a č.p.:
PSČ:
Název firmy
IČO
DIČ

Způsob úhrady

Zadejte kod

Slevový kód:

Celková cena: 2 990
Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA:
DĚKUJEME za odeslání.
Jdeme na to
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz