Valentýnské vaření pro singles

Valentýn už nemusí být jen pro zamilované. Co se takhle na tenhle svátek teprve zamilovat? Pokud nechcete Valentýna trávit sami a máte chuť se seznámit, přijďte na náš speciální kurz, na kterém se sice bude vařit, ale hlavním úkolem tu tentokrát bude seznámit se u vaření. Láska prý prochází žaludkem, tak proč to neotestovat?

Na programu je příprava hned pěti nejpopulárnějších jídel z kurzů, od předkrmů až po dezerty a k tomu seznamování. Začíná se welcome drinkem na rozproudění konverzace. Poté se kuchařské studio rozdělí na osm různých stanovišť a na každém z nich bude připravený jeden recept a ingredience na něj. Účastníci a účastnice se budou u vaření na stanovištích libovolně střídat podle toho, kdo bude chtít co (a s kým) vařit. Na rozdíl od běžných kurzů, kdy vaří všichni to stejné, se zde tedy bude paralelně připravovat všech pět pokrmů a všichni účastníci pak své výtvory společně povečeří. Celý večer bude samozřejmě k dispozici kuchař, který bude procházet mezi jednotlivými stanovišti a pomáhat a radit s každou kuchyňskou zapeklitostí. Na místě bude také po celou dobu kurzu otevřený bar.

  • Termín: 16. února 2019, Sobota, 18:00
  • Místo konání: Bubenské nábř. 306/13,
    areál Pražské tržnice, hala 36
  • Doba trvání: 3,5 - 4 hodiny
  • Cena: 990 Kč
  • Kuchař: Chefparade

Objednávkový formulář


Kontaktní údaje

Jméno
Příjmení
Telefon
Email

Fakturační údaje

Ulice / Číslo
Město
PSČ
Název firmy
IČO
DIČ
Slevový kód

Způsob úhrady

Bankovní převod

Emailem od nás dostanete pokyny k platbě, kterou zadáte prostřednictvím vaší banky. Tento způsob úhrady může trvat až 4 pracovní dny.

Zadejte kod
Celková částka: 990

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, nahlédněte do Často kladených dotazů FAQ na hlavní stránce nebo nás kontaktujte na emailové adrese rezervace@chefparade.cz, případně volejte na tel.: +420 730 155 087.

Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA:
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

11 let tradice

na českém trhu

Více než

100 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

20 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz