Příměstský kulinářský tábor - Knedlíkový čtvrtek

Prázdniny jsou tady. Máte rádi vaření a v kuchyni jste jako doma? Připravili jsme si pro vás tématické dny s naším šefkuchařem Jirkou ta nejoblíbenější dětská jídla, která zbožnují i dospěláci. 

Na našich letních dopoledních kurzech se naučíte uvařit ty nejlepší polévky,hamburgry, pizzy. A kromě plného břicha si odnesete i spoustu zážitků a nových informací. Přijďte si spestřit prázdniny do Chefparade.Těšíme se na vás.

Kurzy jsou vhodné pro děti od 6 do 15-ti let

Doba trvání kurzu je cca 3,5hodiny

Pro děti máme nachystáno:

 recepty + postupy

 občerstvení a pitný režim během celého kurzu

 suroviny na přípravu

 každému dítěti zapůjčíme zástěru

 malé překvapení 

 • Termín:
  25. srpna 2022, Čtvrtek, 11:00
 • Cena:
  1 590 Kč
 • Místo konání:
  Holešovická tržnice, hala 36
 • Doba trvání:
  3 - 3,5

Nevíte si rady? Zavolejte nám.

Rádi odpovíme na všechny dotazy
kuchar
Kurzem vás provede:
Jiří Truneček

Jirka jako jeden z mála kuchařů v Chefparade tento obor skutečně vystudoval a věnuje se mu již více než 12 let. Při studiu měl praxi v hotelu Mandarin Oriental Prague, kde poprvé pracoval se surovinami jako je koriandr, citronová tráva, rybí omáčka a rýžové nudle. Od té doby Asijské kuchyni naprosto propadl a věnuje se ji dodnes. Po studiu vycestoval na skoro 2 roky za prací do hotelu v Anglii. Po návratu do Prahy vystudoval marketing, ovšem nudná práce v kanceláři ho utvrdila v tom, že vaření byla správná volba a začal pracovat u nás v Chefparade na pozici nákupčího. Nakonec se ale rozhodl změnit role a z pozice nákupčího přešel do pozice kuchaře a vrátil se zpět k řemeslu. V Chefparade vede kurzy Vietnamské a Thajské kuchyně. Také ho můžete potkat na kurzu Žebra a křídla či na kurzech pro děti.

Reference:

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad 👍

Martina Psenickova
23.01.2022

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova
05.03.2022

Street Food z Vietnamu – Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova
14.01.2022

Přihlaste se na kurz


Kontaktní údaje

Jméno:
Příjmení:
Telefon:
Email:
Město:
Ulice a č.p.:
PSČ:
Název firmy
IČO
DIČ

Způsob úhrady

Zadejte kod

Slevový kód:

Celková cena: 1 590
Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA:
DĚKUJEME za odeslání.
Jdeme na to
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz