Mexická kuchyně III.

Mexická kuchyně patří k celosvětově nejoblíbenějším a nejinak je tomu i v naší škole vaření. Připravili jsme proto nový kurz, na kterém vám představíme další skvělé autentické pokrmy mexické kuchyně. Připravíte si populární smažené papriky, plněné směsí brambor a cheddaru. Jako hlavní chod si uvaříte a ochutnáte krevety v mandlové omáčce a šťavnatou hovězí roštěnou s omáčkou z chilli a tequily. Nechybět budou ani v přílohy v podobě restovaných brambor s chipottle solí a exotické kaktusové salsy. Sladkou tečkou bude kokosový pudink s mandlemi a pomerančovou kůrou.

Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje, kávu a čaj. Nabídka platí pouze pro účastníky kurzu a nápoje nelze odnášet s sebou ze studia Chefparade. 

  • Termín: 12. května 2019, Neděle, 18:00
  • Místo konání: Husitská 56
  • Doba trvání: 3 - 3,5 hodiny
  • Cena: 2 490 Kč
  • Kuchař: Michal Suchánek

Objednávkový formulář


Kontaktní údaje

Jméno
Příjmení
Telefon
Email

Fakturační údaje

Ulice / Číslo
Město
PSČ
Název firmy
IČO
DIČ
Slevový kód

Způsob úhrady

Bankovní převod

Emailem od nás dostanete pokyny k platbě, kterou zadáte prostřednictvím vaší banky. Tento způsob úhrady může trvat až 4 pracovní dny.

Zadejte kod
Celková částka: 2 490

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, nahlédněte do Často kladených dotazů FAQ na hlavní stránce nebo nás kontaktujte na emailové adrese rezervace@chefparade.cz, případně volejte na tel.: +420 730 155 087.

Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA:
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

11 let tradice

na českém trhu

Více než

100 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

20 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz