Dobro došli u Aidy

Zažijte atmosféru dovolené a vydejte se s námi do slunného Chorvatska. Usměvavá  Aida z Bosny,  Vás vezme na dovolenou do oblíbených Balkánských zemí jako je Chorvatsko, Srbsko, Bosna, díky kuchyni zpět. Jídla balkánské kuchyně jsou lehká, zdravá a u Čechů velmi oblíbená.V naší škole vaření ochutnáte výborné dobroty, které určitě znáte z vaší letní dovolené. Autentickou kuchyni a zajímavosti z každodenního života na Baltu vám přiblíží naše kuchařka Aida,která se zde narodila a jezdí sem každé léto za přáteli pro nové recepty, které se společně naučíte. Zažijte atmosféru dovolené a vydejte se s námi do slunného Chorvatska.

 • Termín:
  10. srpna 2022, Středa, 18:00
 • Cena:
  2 990 Kč
 • Místo konání:
  Holešovická tržnice, hala 36
 • Doba trvání:
  3 - 3,5

Nevíte si rady? Zavolejte nám.

Rádi odpovíme na všechny dotazy
kuchar
Kurzem vás provede:
Aida

Aida je v týmu Chefparade nováček. Potkat se s ní můžete na jejím jedinečném kurzu Dobro došli u Aidy. Během pár minut na jejím kurzu budete mít dojem, že jste se ocitli u moře v její rodné zemi. Aida vás svým šarmem pohltí a vy nebudete vědět, zda se soustředit na vaření nebo na její vyprávění.

Aida je původem z města Banja Luka z Bosny a Hercegoviny. Do České republiky utekla před válko za přáteli.  I přes to, že nechtěla žít mimo domov, sourozence a přátele, nyní je v Čechách již 30 let. Má zde svůj již 14 let svůj obchod, jak sama říká – obchod s duší. Kdokoliv přijde, tak se rád vrací. Miluje balkánskou kuchyň. Do Čech dováží originální produkty z celé bývalé Jugoslávie. Přijďte se naučit tamní jídla, uvidíte že vás Aida okouzlí a vy pomalu nebudete chtít ani odejít :)!

Reference:

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad 👍

Martina Psenickova
23.01.2022

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova
05.03.2022

Street Food z Vietnamu – Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova
14.01.2022

Čekací listina

Kurz je již obsazen. Můžete se ale přihlásit na Čekací listinu a pokud se uvolní místo, budeme Vás kontaktovat.
Kontaktní údaje
Jméno:
Příjmení:
Telefon:
E-mail:
Byli jste zařazen na waiting list
CHYBA:
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

15 let tradice

na českém trhu

Více než

150 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

30 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz