To nej z Foodtrucku

Velké bulváry světových měst jakými jsou New York nebo Londýn by bez street foodu nemohly existovat. Hravá pestrost, originální kombinace jídel, vůně linoucí se ze všech zákoutí měst, delikatesy okořeněné příběhy prodávajících, kteří dbají na vysokou kvalitu, aby obstáli na rušném trhu - to je nádhera světových delikates prodávaných pod širým nebem. Přijďte popustit uzdu své fantazie a naučit se připravovat zajímavé recepty z různých koutů světa.

Cena kurzu zahrnuje i vybraná vína a piva, nealko nápoje, kávu a čaj. Nabídka platí pouze pro účastníka kurzu.

 • Date:
  25. October 2021, Monday, 18:00
 • Price:
  2 990 CZK
 • Place:
  Holešovická tržnice, hala 36
 • Duration :
  3 - 3,5 hod.

Not sure? Call us.

We will be happy to answer any questions
kuchar
Who will guide you through the course:
Jan Křídlo

Honza spolupracuje s Chefparade již více než 5 let. Hned po škole se vydal na cestu klasického kuchaře, časem ale zjistil, že být zavřený celý den v kuchyni není to, o čem vždy snil. Proto se vydal vlastní, zábavnější cestou, a vaření se stalo nejen jeho prací, ale i koníčkem. Honzu jste mohli potkat v Chefparade Foodtrucku, ve kterém procestoval celou Českou republiku i další státy. Neusíná na vavřínech a stále se učí, abyste na jeho kuchařských kurzech měli co nejčerstvější informace ze světa gastronomie. V současnosti pracuje v Pražském bistru Dish, které se specializuje na hamburgery a které získalo v tomto odvětví již mnoho ocenění.

Wait list

The course is already booked. However, you can register for the Waiting list and we will contact you if there is a vacancy.
Contact details
Name:
Surname:
Phone number:
E-mail:
You have been added to a waiting list.
ERROR:
Why choose cooking courses in Chefparade
Since 2007,

10 years of tradition

on the Czech market

More than

90 000 participants

in the cooking courses

Ordered more

15 000 cooking classes

and other events

More than

8 000 positive reviews

Inter alia Tripadvisor