To nej z Thajska a Vietnamu s Lukášem Neckářem


Holešovická tržnice, hala 36
Friday, 7/19/2024
18:00 - 21:00

Prázdny

To nej z Thajska a Vietnamu s Lukášem Neckářem

Holešovická tržnice, hala 36
 • Friday 7/19/2024 / 18:00 - 22:00
  Holešovická tržnice, hala 36
CZK 2,990

To nej z Thajska a Vietnamu s Lukášem Neckářem

Vydejte se s námi do jihovýchodní asie a naučte se připravit jejich nejlepší a nejoblíbenější jídla! Kouzlo vietnamské a thajské kuchyně spočívá v barevnosti, lehkosti a kombinaci nejrůznějších bylin, zeleniny a masa. Naučte se pár pestrých a jednoduchých receptů, které hravě vytáhnete z rukávu, kdykoliv dostanete chuť na něco exotického. Kurzem Vás provede Lukáš Neckář, který se specializuje na asijskou kuchyni více než 15 let. 

Cena kurzu zahrnuje i vybraná piva a vína, nealko nápoje, kávu a čaj. Nabídka platí pouze pro účastníky kurzu a nápoje nelze odnášet s sebou ze studia Chefparade.

Tento kurz je vhodný pro pokročilejší kuchaře a foodie nadšence - zažijete 4 hodiny plné chutí, dobrého jídla, ale také si pořádně máknete :)

Jirka se věnuje kuchařině a gastronomii již více než 14 let. Při studiu měl praxi v hotelu Mandarin Oriental Prague, kde poprvé pracoval se surovinami jako je koriandr, citronová tráva, rybí omáčka a rýžové nudle. Od té doby Asijské kuchyni naprosto propadl a věnuje se ji dodnes. Po studiu vycestoval na skoro 2 roky za prací do hotelu v Anglii. Po návratu do Prahy vystudoval marketing, ovšem nudná práce v kanceláři ho utvrdila v tom, že vaření byla správná volba a začal pracovat u nás v Chefparade na pozici nákupčího. Nakonec se ale rozhodl změnit role a z pozice nákupčího přešel do pozice kuchaře a vrátil se zpět k řemeslu. V Chefparade vede kurzy Vietnamské a Thajské kuchyně. Také ho můžete potkat na kurzu Žebra a křídla, či na kurzech pro děti.

Jiří Truneček  I   šéfkuchař kurzu

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste se přihlásili sami bez partnera či přátel, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak.

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu. Jen si nezapomeňte dobrou náladu a přijďte pořádně hladoví. Jídla si užijete dost a dost.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po skončení vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den. Můžete si je vytisknout a založit do vaší rodinné kuchařky.

Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma. Parkování na Chefparade statku je možné přímo na místě zdarma. 

Doprovod další dospělé osoby není bohužel z kapacitních důvodů možný. Na dětských kurzech je jeden dospělý jako doprovod samozřejmostí.

U nás se kurzy neruší
Přihlásili jste se jen dva? Nevadí, pokud budete chtít, rádi Vám kurz uděláme i pro dva. Dětské kurzy od pěti dětí.

All inclusive konzumace
U nás máte neomezenou konzumaci na kurzech vždy v ceně kurzu. A ano, i alkoholické nápoje.

Největší škola vaření
Na trhu jsme od roku 2007 a již jsme pro Vás připravili více než 9 tisíc kurzů vaření.

Nejširší nabídka
U nás si ze 60 kurzů evropské i světové kuchyně vybere opravdu každý.

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Výborné kurzy varenia. Určite odporúčam pre jednotlivcov, páry, aj pre skupiny. Vzdelávať sa máme celý život a naučiť sa nový recept na jedlo, ktoré vám vždy chutilo v reštike a doma ste sa ho báli skúsiť je skvele strávený čas.

Naučíte sa, dobre sa najete, zabavíte - skvelé na príjemný večer. Páči sa mi rôznorodosť kurzov a kuchýň, ktoré si viete vyskúšať, príjemné pracovné prostredie a skvelí kuchári a kuchárky.

Naposledy sme boli na "Cesta okolo sveta" so šéfkuchárom Marošom a atmosféra bola úžasná, jedlo výborné (veď sme si ho varili pod dozorom sami ) a máme len tie najlepšie spomienky a skúsenosti. Ďakujeme! :)

Katarína

Ďakujem za skvelý zážitok…
Bol som prvý krat (dostal somto ako darček k narodkám)
a bolo to super. Výborný lektor, výborne steaky a ešte som sa aj bombovo na/prejedol. :)
Určite by som vyskúšal aj ďalší kurz.

Vlado

S kolegynkami sme absolvovali kurz Francúzska kuchyňa pre milovníkov jedla a vína PREMIUM Plus.
Bola som prvýkrát a bola som nadmieru spokojná - príjemná atmosféra, profesionalita vo všetkých detailoch, pán kuchár "prezrádzal" aj tajné grify receptov, ochotne a milo nás sprevádzal celým večerom.

Vínka, ktoré sme ochutnávali, boli skvelé. Celý večer sme si užili, relaxovali pri výnimočnom jedle a vínku a ešte sme sa aj naučili ako jedlá pripraviť. Určite si zopakujem, je z čoho vyberať . :)

Mária

Ďakujeme za perfektne strávené popoludnie v príjemnej spoločnosti a so skvelým jedlom. :)
N
a kurze domácej indickej kuchyne sme sa veľa naučili
a určite vyskúšame aj ďalšie kurzy z pestrej ponuky, ktorú Chefparade ponúka! 

Zuzana

Skvelé kurzy, príjemná atmosféra a vynikajúce jedlo.
Zatiaľ som bola na dvoch (španielska kuchyňa, mini pavlovky) a určite neboli posledné.
 
Odporúčam naozaj každému + super aj ako nápad na darček pre niekoho blízkeho. 

Nikola

  Ako teraz prebiehajú kurzy varenia Chefparade v súvislosti s pandémiou Covid-19?

  Od 3.1.2022 opäť prebiehajú naše kurzy varenia. Chefparade funguje v režime "OP" - tzn. očkovaní a prekonaní. Doklad (OP) skontroluje náš personál pred začiatkom vášho kurzu varenia.

  Môžem prísť na kurz sám?

  Samozrejme. Účastníci kurzu varenia sú rozdelení do dvojíc, v ktorých budú variť. Ak sa rozhodnete prísť vo dvojici, obaja účastníci kurzu platia  plnú sumu za účasť na kurze varenia.

  Kedy zverejníte ďalšie termíny kurzov varenia?

  Termíny nových kurzov vypisujeme pravidelne po 15. dni v mesiaci, vždy na nasledujúci mesiac.

  Mohlo by sa Vám také líbit