Objednávkový formulář

Typ poukazů


Dárky

Slevový kód

Kontaktní údaje

Jméno
Příjmení
Telefon
Email

Fakturační údaje

Ulice / Číslo
Město
PSČ
Název firmy
IČO
DIČ

Bankovní převod

Emailem od nás dostanete pokyny k platbě, kterou zadáte prostřednictvím vaší banky. Tento způsob úhrady může trvat až 4 pracovní dny.

Zadejte kod

Adresa doručení

vyplňte pouze v případě, že je jiná než fakturační adresa

Ulice
Město
PSČ

Způsob úhrady

Celková částka: 0

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, nahlédněte do Často kladených dotazů FAQ na hlavní stránce nebo nás kontaktujte na emailové adrese rezervace@chefparade.cz, případně volejte na tel.: +420 730 155 087.

Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA: Rezervace nebyla zaslána
DĚKUJEME za odeslání.
Jdeme na to

Dárkové poukazy

 

Akce 3+1 dárkový poukaz zdarma

Dárkový poukaz a dárky školy vaření Chefparade vykouzlí úsměv na tváři a udělají radost vašim blízkým! Vymýšlet dárky pro rodinu, kamarády nebo kolegy v práci nemusí být vůbec žádná věda. S našimi dárkovými poukazy na pestrou škálu kurzů je téměř nemožné, abyste se netrefili do vkusu obdarovaného.

Dárkový poukaz od nás není vázán na konkrétní kurz ani na jméno, takže je přenosný a obdarovaný se může sám rozhodnout kdy a na jaký kurz vaření zavítá. Myslíme na detaily a tak jsme nechali na dárkovém poukazu i volné místo pro vaše osobní věnování.

Objednání dárkového poukazu můžete udělat rovnou zde na této stránce. Pro pohodlnější způsob úhrady si můžete vybrat z několika možností – hotově, bankovním převodem, kartou nebo pomocí benefitních společností.

Po připsání platby na náš účet vám poukaz zašleme poštou nebo elektronicky. Poukaz si můžete také vyzvednout osobně v našem studiu Chefparade v Holešovicích (Bubenské nábř. 306/13, budova 36, Praha 7 – Holešovice). Těšíme se na vás každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 14:00.

Dárkový poukaz platí 6 měsíců od data zakoupení. Poukaz lze před uplynutím doby platnosti prodloužit za poplatek 500 Kč na dalších 6 měsíců. Upozorňujeme, že zpětně poukaz prodloužit už nelze a poukaz propadá. Pohlídejte si prosím jeho platnost.

Cena dárkového poukazu je 2.590,- Kč. Poukazy na dětské kurzy vaření stojí 1.290 Kč. Konzumace nápojů na kurzu je zahrnuta v ceně dárkového poukazu.

Poukaz na kurz vaření lze uplatnit pouze v naší škole vaření Chefparade v Praze.

Máme pro vás speciální akci. Objednejte si 4 dárkové poukazy, do kolonky slevový kód zadejte 3+1 a čtvrtý dárkový poukaz od nás dostanete zdarma.*

*Platí pro poukazy stejné hodnoty.

Dárky

Kuchařská zástěra
Dětská kuchařská zástěra
Kuchařská čepice
Dětská kuchařská čepice
Usměvavá vařečka
Kuchařská zástěra

Kuchařská zástěra

Ozdoba i praktický doplněk, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Na výběr jsou tyto barvy: červená nebo žlutá. Preferovanou barvu napište prosím do poznámky. Celková délka je 75 cm + popruh za krk.

Složení: 100% bavlna

Cena Cena: 399 Kč
Dětská kuchařská zástěra

Dětská kuchařská zástěra

Každý malý šéfkuchař si ji zamiluje a maminkám ulehčí s kupou prádla. Vybrat si můžete červenou nebo žlutou. Preferovanou barvu napište prosím do poznámky. Celková délka zástěry je 65 cm a popruh za krk.

Složení: 100% bavlna

Cena Cena: 199 Kč
Kuchařská čepice

Kuchařská čepice

Pod čepicí můžete mít i v kuchyni. Objednejte si tuhle stylovou bílou čepici s vyšitým logem Chefparade. Velikost si můžete upravit suchým zipem, padne jako ulitá. Maximální obvod čepice je 60 cm.

Složení: 100% bavlna

Cena Cena: 269 Kč
Dětská kuchařská čepice

Dětská kuchařská čepice

Dopřejte svým malým pomocníkům profesionální výbavičku do vaší kuchyně. V této kuchařské čepici vám budou o to raději pomáhat a ještě jim to budu moc slušet. Maximální obvod čepice je 50 cm, velikost upravíte suchým zipem. Barva: červená, žlutá nebo oranžová.

Složení: 100% bavlna

Cena Cena: 199 Kč
Usměvavá vařečka

Usměvavá vařečka

Milou vzpomínkou na náš kurz vaření se může stát naše dřevěná vařečka Chefparade. Je to jako s kouzelnou hůlkou, stačí ji mít kdykoli při vaření při sobě a vámi připravované pokrmy budou chutnat přímo pohádkově.

Cena Cena: 75 Kč
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

11 let tradice

na českém trhu

Více než

100 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

20 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz