Tradiční ukrajinská kuchyně s Olgou Martynovskou

Prázdny

Tradiční ukrajinská kuchyně s Olgou Martynovskou

V současnosti nejsou vypsány termíny

2 990 Kč

Tradiční ukrajinská kuchyně s Olgou Martynovskou

Zveme Vás na pár hodin do oázy klidu a pohody. Moje vášeň pro vaření mě vrací zpět do života. Chtěla bych strávit večer s blízkými lidmi se společnými zájmy. Ano,zvu Vás na Master Class ve škole vaření Chefparade v Praze, 29.4.2022 od 17 hodin.

Společně budeme vařit a povídat si o Ukrajině v celé její kráse a její chuti.

Na základě tradičních a autentických chutí připravíme moderní menu tak, aby chutnalo jako doma, a přitom vypadalo jako z nejlepší restaurace. Je čas změnit pohled na naší ukrajinskou kuchyni.

Sejdeme se v kuchyni, Bocuse řekl, tam žije štěstí.

Це буде оазис на декілька на годин. Тільки повне занурення в приготування їжі мене трішки повертає до життя. Хочу провести розділити вечір з близькими по духу та інтересам! Так, запрошую вас на мастер клас! Збираємося в  Празі в кулінарній школі Chefparade в п’ятницю 29.04 о 17:00. Забронювати можна на сайті школи.  Ми звісно ж будемо готувати і говорити про Україну у всій її красі та смаку.  Опираючись на традиції і аутентичні смаки ми готуватимемо сучасні страви, подаватимемо так, щоб смакувало як вдома, а виглядало як в кращому ресторані!!! Час змін настав  - Закуска з печеного буряка, пюре з кропу та витриманий закарпатський сир ⁃ Борщ на яловичих хвостах, якого ще ніколи не куштував з тією самою часниковою пампухою ( до речі пампушки розлітаються у чехів швидше ніж трделики) ⁃ Ідеальний вареник з кроликом та жу із білого гриба   ⁃ Мамин медовичок, який ви заберете додому цілим аби гарно просочився Компанія буде не велика - 12 місць усього!  До зустрічі на кухні, Бокюз говорив, що саме там живе 

Rozhodně se ale máte na co těšit :)

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste přišli sami bez doprovodu, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak! 

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po uskutečnění vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den.

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Street Food z Vietnamu - Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad

Martina Psenickova

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova

Ďakujeme za perfektne strávené popoludnie v príjemnej spoločnosti a so skvelým jedlom. :)
N
a kurze domácej indickej kuchyne sme sa veľa naučili
a určite vyskúšame aj ďalšie kurzy z pestrej ponuky, ktorú Chefparade ponúka! 

Zuzana

Skvelé kurzy, príjemná atmosféra a vynikajúce jedlo.
Zatiaľ som bola na dvoch (španielska kuchyňa, mini pavlovky) a určite neboli posledné.
 
Odporúčam naozaj každému + super aj ako nápad na darček pre niekoho blízkeho. 

Nikola

  Nejčastější otázky

  1. Jak dlouho kurzy vaření trvají?

  Minutka se u nás nenastavuje, kvalitní vaření vyžaduje čas. Proto naše kurzy trvají tak dlouho, jak je potřeba, aby byly pokrmy dokonalé a vy si mohli připravené jídlo pomalu a s chutí vychutnat. Což obvykle trvá 3 - 3,5 hodiny.

  2. Je potřeba si něco přinést s sebou?

  Kromě dobré nálady už vůbec nic. Všechny suroviny, kuchařská zástěra a nádobí budou u nás připraveny. A pokud si budete chtít odnést domů nějaký ze svých výtvorů, můžete si přinést vlastní krabičku nebo použít naše. Nosit si nemusíte ani zápisník, všechny recepty vám druhý den po skončení kurzu zašleme e-mailem.

  3. Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

  Ano, všechny suroviny jsou zahrnuty v ceně kurzu vaření.

  Prázdný

  Mohlo by sa Vám také líbit