Francouzské makronky

Naučte se, jak připravit dokonalé makronky a přijďte si k nám pro zaručené rady, které v žádných kuchařských knihách nenajdete! :)

Chefparade Studia, Praha 7
Pondělí, 22.7.2024
18:00 - 21:00

Prázdny

Francouzské makronky

Chefparade Studia, Praha 7
  • pondělí 22.7.2024 / 18:00 - 21:00
    Chefparade Studia, Praha 7
Obsazeno

2 990 Kč

Francouzské makronky

Naučte se, jak připravit dokonalé makronky a přijďte si k nám pro zaručené rady, které v žádných kuchařských knihách nenajdete! :)

Francouzské makronky jsou celosvětovou velmi oblíbenou sladkostí, v Paříži jsou dokonce nejprodávanějším dezertem! 

Naše profesionální cukrářka vás naučí, jak si tento luxusní a neobyčejný dezert vlastnoručně připravit. Tyto lahodné mandlové sladkosti různých barev a příchutí, plněné fantastickým krémem, upoutají pozornost všude, kde se objeví!

Pozor, jejich výroba není jednoduchá, je to přímo alchymie! Záleží snad úplně na všem - na váze surovin, na jejich teplotě, teplotě v místnosti při přípravě, kolikrát jste těsto zamíchali a snad i na tom, jaké je venku počasí.

Naše cukrářka vás od A do Z naučí, jak postupovat, prozradí vám svoje nejoblíbenější náplně a vy potom můžete jako správná Pařížanka ohromovat svoje blízké vašimi výkony! 

Kurz je určen pro všechny, i pro ty, kteří nemají s pečením zkušenosti, protože to není žádná překážka :)! 

Hodnocení kurzu makronky.

Kurz jsem si užila. Vše bylo lektorkou názorně vysvětleno. Většina makronek se povedla. Je ale dobře vidět, ze i když jsme pracovali ve dvojicích, ze stejných surovin, za podobných podmínek atd, tak na výsledné makronky má každá nepřesnost či odchylka menší či větší vliv. Dostali jsme i obložené slané talíře jako občerstvení.

Makronky

základní technika přípravy těsta a technika pečení

Variace krémů

Základní krém a možné způsoby ochucení

Cukrářka Eva je vášnivá odbornice, která si po odstěhování z Prahy splnila svůj sen a otevřela cukrárnu Wolfina na Petrově. Sleduje současné trendy, ale její srdce patří OLD SCHOOL výrobkům, jako jsou třeba punčové řezy :-) Na jejích sladkých kurzech se naučíte a vyzkoušíte to nejlepší z klasiky, zároveň ale přivoníte k nejnovějším trendům. Poznáte, že, jemnost sítka, typ teploměru, nebo velikost formy jsou jedny z nejdůležitějších veličin pro dokonalý výrobek. Její makronky vás ohromí precizností a dokonalou chutí. Má dvě životní vášně. Cukrařinu a chovatelství pejsků. Obojímu se věnuje na maximum a se sladkou částí se s vámi ráda podělí. Věří v moudro a v to, že kdo miluje zvířata, miluje i lidi. 

Eva WolfováI   šéfkuchař kurzu

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste se přihlásili sami bez partnera či přátel, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak.

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu. Jen si nezapomeňte dobrou náladu a přijďte pořádně hladoví. Jídla si užijete dost a dost.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po skončení vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den. Můžete si je vytisknout a založit do vaší rodinné kuchařky.

Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma. Parkování na Chefparade statku je možné přímo na místě zdarma. 

Doprovod další dospělé osoby není bohužel z kapacitních důvodů možný. Na dětských kurzech je jeden dospělý jako doprovod samozřejmostí.

U nás se kurzy neruší
Přihlásili jste se jen dva? Nevadí, pokud budete chtít, rádi Vám kurz uděláme i pro dva. Dětské kurzy od pěti dětí.

All inclusive konzumace
U nás máte neomezenou konzumaci na kurzech vždy v ceně kurzu. A ano, i alkoholické nápoje.

Největší škola vaření
Na trhu jsme od roku 2007 a již jsme pro Vás připravili více než 9 tisíc kurzů vaření.

Nejširší nabídka
U nás si ze 60 kurzů evropské i světové kuchyně vybere opravdu každý.

Nejčastější otázky

1. Jak dlouho kurzy vaření trvají?
2. Je potřeba si něco přinést s sebou?
3. Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

Recenze

Kvalita a tradice
od roku 2007 na českém trhu

Jedinečný zážitek
kombinace chutí, vůní a příjemné společnosti

Zkušení šéfkuchaři
se zahraničními zkušenostmi

Více než 60 kurzů
evropské i světové kuchyně

Studia Chefparade

Prázdný

Studio Holešovice

Bubenské nábř. 306/13, budova 36
170 00 Praha 7 - Holešovice

 

Statek Chefparade 

Sukorady 31
294 06 Sukorady

 

Prázdny

Mohlo by sa Vám také líbit