Dětský svět palačinek a lívanců II.


Chefparade Studia, Praha 7
Sobota, 17.12.2022
11:00 - 14:00

Prázdny

Dětský svět palačinek a lívanců II.

Chefparade Studia, Praha 7
 • sobota 17.12.2022 / 11:00 - 14:00
  Chefparade Studia, Praha 7
9 volných míst
1 590 Kč

Dětský svět palačinek a lívanců II.

Znáte nějaké děti, které nemilují palačinky? My ne! Na tomto kurzu si připraví palačinky na slano i na sladko, pochutnají si na lívancích, a jako třešničku na dortu si upečou lahodné skořicové trhance.

Informace k dětskému kurzu:
Tento kurz je vhodný pro děti od 6 let.
Na kurzech můžete nechat vaše děti samotné nebo je můžete doprovodit. V ceně každého dětského kurzu je doprovod jednoho dospělého zdarma. Pokud by se chtěl zúčastnit i druhý rodič / dospělý, připočítáme 250 Kč k ceně kurzu.
Kurzy vaření s dětmi trvají přibližně 3 hodiny. Záleží na šikovnosti dětí a jejich chuti si něco dobrého uvařit.
Nápoje jsou zahrnuty v ceně kurzu.
Každý správný šéfkuchař nosí zástěru, kterou všem dětem zapůjčíme.

Vladimír pochází z Ostravska, kde vystudoval hotelovou školu. V době studia měl řízenou kuchařskou praxi v Itálii a Francii. Po ukončení studia odjel pracovat do Irska a Anglie, později působil jako kuchař také na blízkém východě. Po návratu začal znovu studovat, a to na právnické fakultě.
Specializuje se na českou – staročeskou kuchyni a vaření s dětmi.  Od roku 2010 spolupracuje s naší školou vaření, setkat se sním, můžete zejména na firemních akcích a kurzech pro děti. Vladimír je zakladatelem juniorského kuchařského teamu justcook.cz a majitelem youtube kanálu justcook-cz. 

Vladimír Palička   I   šéfkuchař kurzu

Jak kurz probíhá

Po příchodu vás uvítá náš šéfkuchař a seznámí vás s programem kurzu. V případě, že jste přišli sami bez doprovodu, nemusíte se bát, určitě si kurz užijete i tak! 

Na kurz není třeba si cokoli nosit. Suroviny, kuchyňské náčiní či zástěry jsou součástí kurzu.

O pitný režim se bát nemusíte :-) Nouzi mít nebudete – všechny nealkoholické nápoje, pivo i víno jsou zahrnuty v ceně a vypít jich můžete, co hrdlo ráčí! Na dětských kurzech se o pitný režim bát také nemusíte, ale pivko a víno dětem nenabídneme :-)

Všechny recepty vám po uskutečnění vašeho kurzu vaření zašleme emailem následující den.

Co o kurzech říkají jejich účastníci?

Street Food z Vietnamu - Lukáš Neckář.
Skvěle vedený kurz pod vedením šéf kuřaře Lukáše. Kurz jsem si neuvěřitelně užila, excelentní vedení šéfa Lukáše, výborná atmosféra, luxusní a kvalitní jídlo. Vřele doporučuji!

Jitka Reslerova

Dnešní, naprosto pohodové odpoledne na kurzu Itálie pro starší děti, jsme si moc užili. Skvělé jídlo, pohoda i skvělý šéfkuchař. Moc děkujeme. Dárek k Vánocům pro syna byl opravdu dobrý nápad

Martina Psenickova

Zucastnila jsem se kurzu francouzska kuchyne s Honzou Rambouskem. Byla jsem nadsena, Honza ma skvely prednes, znalosti, podava vse zabavnou formou. Z kurzu jsem si odnesla spoustu tipu a skvele jsem si pochutnala.

Iveta Piskackova

Ďakujeme za perfektne strávené popoludnie v príjemnej spoločnosti a so skvelým jedlom. :)
N
a kurze domácej indickej kuchyne sme sa veľa naučili
a určite vyskúšame aj ďalšie kurzy z pestrej ponuky, ktorú Chefparade ponúka! 

Zuzana

Skvelé kurzy, príjemná atmosféra a vynikajúce jedlo.
Zatiaľ som bola na dvoch (španielska kuchyňa, mini pavlovky) a určite neboli posledné.
 
Odporúčam naozaj každému + super aj ako nápad na darček pre niekoho blízkeho. 

Nikola

  Nejčastější otázky

  1. Jak dlouho kurzy vaření trvají?

  Minutka se u nás nenastavuje, kvalitní vaření vyžaduje čas. Proto naše kurzy trvají tak dlouho, jak je potřeba, aby byly pokrmy dokonalé a vy si mohli připravené jídlo pomalu a s chutí vychutnat. Což obvykle trvá 3 - 3,5 hodiny.

  2. Je potřeba si něco přinést s sebou?

  Kromě dobré nálady už vůbec nic. Všechny suroviny, kuchařská zástěra a nádobí budou u nás připraveny. A pokud si budete chtít odnést domů nějaký ze svých výtvorů, můžete si přinést vlastní krabičku nebo použít naše. Nosit si nemusíte ani zápisník, všechny recepty vám druhý den po skončení kurzu zašleme e-mailem.

  3. Jsou v ceně zahrnuty i suroviny?

  Ano, všechny suroviny jsou zahrnuty v ceně kurzu vaření.

  Prázdný

  Mohlo by sa Vám také líbit