Chefparade eshop: CHEFSHOP.cz

Věděli jste, že naše škola vaření Chefparade má i svůj vlastní eshop a prodejnu kuchyňského nádobí v Praze? 

3 důvody proč nakupovat v Chefshopu

1. Prémiové značky do kuchyně

Vybíráme pouze ty nejlepší značky, které používáme na kurzech a nebo v našich domovech a u kterých si jsme jisti jejich kvalitou.

100% německá kvalita

WMF reprezentuje to nejlepší z oblasti gastronomie. Jako přední výrobci prémiových příborů, hrnců, pánví, nožů a dalšího kuchyňského vybavení přináší inovativní produkty té nejvyšší kvality se sofistikovaným designem a vynikající funkčností.
Značka WMF »

Designové roboty

Kuchyňské spotřebiče KitchenAid slouží amatérským i profesionálním kuchařům. Pokud hledáte špičkový mixér, food processor, šlehač, robot či nástavce na ně, značka KitchenAid je tou správnou volbou.
Značka KitchenAid »

Unikátní keramika

Keramické nádobí Made in Japan pro vás do Čech dovážíme exkluzivně pouze my. Nádobí je ručně vyráběno japonskými mistry hrnčíři. Každý kus je tedy originál. Nádobí Made in Japan je funkční, exkluzivně navržené, má vkusný design a dlouhou životnost.
Značka Made in Japan »

Švýcarské mixéry

Společnost Bamix má 60letou zkušenost s výrobou kuchyňského vybavení pro domácí i profesionální kuchaře. V jejich sortimentu najdete převážně tyčové mixéry a příslušenství k mixérům. Výrobky vynikají švýcarskou kvalitou, funkčností a dlouhou životností.
Značka Bamix »

Ty nejostřejší nože

Nože Zwilling patří mezi nejlepší na světě díky špičkové německé kvalitě, extrémní odolnosti, dlouhé životnosti a v neposlední řadě také díky inovacím ve výrobě.
Značka Zwilling »

Pánve pro každého

Značka Woll vyrábí profesionální nádobí z litého hliníku. Kromě standardních věcí jako je ruční výroba, perfektní zpracování, dlouhá životnost a funkčnost u ní najdete také plno vychytávek jako třeba odendávací rukojeti.
Značka Woll »

 


2. Prodejna Kulina v Praze

Vlastní prodejnu máme přímo v prostorech Holešovického studia Chefparade.

Kontakty:

+420 734 572 108

info@chefshop.cz

Otevírací doba:

Po – Pá: 10:00 – 18:00
So: zavřeno
Ne: zavřeno


Máme pro vás slevu!

Chefshop si pro vás navíc připravil příjemný dárek ve formě slevy na své produkty. Slevové kódy můžete využít při nákupu na www.cheefshop.cz v prvním kroku objednávky na všechny nezlevněné produkty.

CHEFPARADE100
Sleva 100,- při nákupu nad 999,-
CHEFPARADE300
Sleva 300,- při nákupu nad 2 999,-
CHEFPARADE300
Sleva 500,- při nákupu nad 4 999,-
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz