Affiliate spolupráce

Přidejte se k nám!

Chefparade je největší škola vaření v České republice s více než desetiletou tradicí. Neustále rosteme a nyní Vám nabízíme šanci růst spolu s námi! Přidejte se mezi naše publishery a vydělávejte jednoduše a bez práce!

Co to je affiliate marketing?

Affiliate marketing je typ reklamy, který funguje na systému provizí. Inzerenti (v tomto případě Chefparade) nabízí tuto provizi vám, publisherům, a to za přivedení zákazníků. Zjednodušeně lze říct, že dostanete provizi z nákupu člověka, který se k nám dostal proklikem z vaší stránky. Nákupeme rozumíme zaplacení kurzu i s jeho rezervací nebo koupi dárkového poukazu.

Jakou formu může reklama mít?

Nejčastějšími formami jsou bannery a odkazy v textu. Máte blog s recepty? Přidejte náš odkaz na některý z našich kurzů jako ideální způsob, jak se naučit vařit i jiné podobné recepty. Máme několik základních sad bannerů v běžných formátech, určitě se ale můžeme domluvit i na tvorbě specifického banneru pro vás.

Náše spolupráce je postavena na affiliate síti Dognet. Dognet je prostředník, spojující inzerenty a publishery. Vy tak díky němu můžete spolupracovat nejen s námi ale i s mnoha dalšími e-shopy či weby, které by vás lákaly.

A jak to tedy funguje?

  1. Zaregistrujete se do affiliate programu na stránkách Dognet.cz.
  2. Najdete si naší kampaň (Chefparade) a požádáte nás o přijetí
  3. Po přijetí si vygenerujete vlastní affiliate linky, bannery alebo jiné reklamní prvky kampaně.
  4. Následně umístíte affiliate odkaz na vaši stránku.
  5. Když návštěvník vašich stránek klikne na daný odkaz a dostane se na naše stránky, vytvoří se cookie, která tuto akci zaznamená.
  6. V momentě, když proběhne prodej (konverze – zákazník si zarezervuje kurz nebo koupí poukaz), díky cookie bude zaznamenáno, že zákazník přišel právě od vás a konverze se zapíše do vaší administrace.
  7. Pokud my vyhodnotíme konverzi jako platnou (to znamená, že zákazník kurz i zaplatil a nestornoval jej), odsouhlasíme vám provizi, která z toho pro vás vyplývá.

Pokud by Vám administrace Dognetu přišla složitá, se stejnými přahlašovacími údaji se můžete přhlásit i do Easy Dognetu (stejný program, kampaně, všechno – jen jednoduší administrace pro méně technické typy) a do Pink Dognetu (opět vše stejné, jen jednodušší administrace zaměřená především na blogerky a nižší výplatní minimum v hodnotě 20 € )

Zapojte se do našeho affiliate programu
a vydělávejte spolu s námi!

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tomas@chefparade.cz


Spolupracovat můžete i s Chefshopem!

Nejen naše škola vaření má svůj affiliate program. Podobný program jsem spustili i pro náš e-shop Chefshop.cz, který se specializuje na prodej exotických ingrediencí a delikates a hlavně pak kvalitního nádobí a pomůcek k vaření a pečení. Staňte se naším partnerem a vydělávejte spolu s námi! Jelikož prodáváme kvalitní nádobí vyšší třídy, z jednotlivých nákupů na vás čekají velmi přijemné provize 🙂

Zapojte se do affiliate programu Chefshopu!

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na tomas@chefparade.cz

Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007

13 let tradice

na českém trhu

Více než

130 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

27 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

12 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz