• Křestní jméno
  • Příjmení
  • Email

Narozeninové párty

Chcete svým dětem dopřát něco výjimečného k narozeninám? Přijďte do Chefparade a my vám připravíme narozeninovou oslavu, na kterou vaše děti nikdy nezapomenou.
Spojení jídla, hudby a příjemné atmosféry je ideální řešení pro oslavu nebo víkendové odpoledne trochu jinak. Děti si samy připraví jednoduché menu s pomocí šéfkuchaře, které si potom společně vychutnají. Mohou se těšit i na narozeninový dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy.

Vaše ratolesti přivítá sympatický a zkušený šéfkuchař v prostředí Chefparade studia. Po představení se náš šéfkuchař pustí s dětmi do práce. Uvaří dvě jídla dle připravených receptů a ingrediencí. Poté společně dozdobí narozeninový dort podle vlastní fantazie a chuti.

Pokud čas dovolí, zahrají si hry, které jsou uvedeny v PDF souboru níže nebo můžeme připravit malování na tvář, kouzelníka či překvapení v podobě obřího Transformera, princezny Elzy s Olafem,  nebo Mimoní show. V případě dětí mladších 7 let je nutná výpomoc 1 až 2 rodičů, u starších dětí není třeba, náš šéfkuchař si s dětmi poradí. Pro rodiče připravíme občerstvení a mohou přihlížet, anebo děti přenechat našemu odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne.

Veškeré informace najdete v záložce FAQ

Nezávazná objednávka a cenová kalkulace - Narozeninové párty

kontakt

Datum, počet osob

Poznámky

Po zpracování rezervace Vás budeme kontaktovat. V případě potřeby nebo dalších dotazů prosím kontaktujte Dominika na tel.: 734 157 911 nebo napište na dominika@chefparade.cz , děkujeme.
 

Video