• Křestní jméno
  • Příjmení
  • Email

Spolupráce

Spolupráce se školou vaření Chefparade

babyfriendlycertificate Certifikát Baby Friendly
MAKRO Cash & Carry Objev skvělá místa v okolí, kde se můžeš najíst
MAKRO Cash & Carry MAKRO Cash & Carry ČR nabízí svým zákazníkům širokou nabídku kvalitního masa, čerstvých ryb a vín ze všech koutů světa. Samozřejmostí je i další sortiment potravinářského a nepotravinářského zboží, to vše na jediném a snadno dostupném místě.
DámeJídlo DámeJídlo.cz, jednička na trhu v rozvozu jídla. Výběr z více jak 1000 restaurací na jednom místě.
DámeJídlo.cz
Kotányi Vášeň pro koření již od roku 1881 .
Fiskars Vychutnejte si dotek oranžové s výrobky Fiskars - radostný pocit z účinnosti, výsledku práce a sebevyjádření při použití našich nástrojů.
Vždyť to, co je v životě opravdu důležité, jsou vzácné okamžiky všedního dne.
ententyky Informační portál pro aktivní rodiče neboli plno rad kde si hrát. Rozsáhlá databáze akcí pro děti, kroužků, tipů na výlety, restaurací s dětským koutkem. Nechybí ani pohádky, videa a tipy na výtvarné tvoření s dětmi.
gastronautIKEA má ráda Chefparade a my máme rádi ji. Pro držitele kartičky IKEA FAMILY club nabízíme speciální slevy na kurzy vaření.
rg Stránky o pražských restauracích, vinárnách, barech, jednotlivých kuchyních a o všem kolem jídla. Vybíráme pro Vás restaurace po celé Praze, které stojí za to navštívit, restaurace s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou. Restaurace, kde Vám bude chutnat.
messenger Messenger je kurýrní služba, která nabízí přepravu zásilek po Praze, celé České republice, na Slovensko i expresní doručení kurýrem do zemí Evropské unie.
citybee CityBee je určeno lidem žijícím, pracujícím nebo studujícím v Praze. Těm všem chce nabídnout co nejkomplexnější a zároveň uživatelsky nejjednodušší servis a zábavnou inspiraci, jak zažít ty nejlepší akce v Praze.
expats The Czech Republic's leading web-portal for the international community, since 2001
obcanska Restaurace nabízí skvělé gurmánské zážitky pro uspořádání brunche, obědové hodování, odpolední snack, ale také pozdní večeře.
lime Jedinečné gurmánské zážitky
prague-stay Prague-Stay.com nabízí krátkodobé ubytování v apartmánech v centru Prahy a ubytování v boutique hotelech v Praze.
butlers Skvělé nápady. Dárky pro kamarády. Rady pro kuchařské nadšence. Inspirace pro individualisty. Nádherné věci vyrobené pro váš domov. A to vše v dobré kvalitě za nejlepší cenu.
butlers Značka NAPOLEON je jedním z největších světových výrobců grilů s historií počínající v roce 1976. Široké spektrum produktů a kvalita s dlouholetou životností i zárukou uspokojí každého. Přesvědčete se i Vy! Nahlédněte na naše webové stránky Vanellus Gourmet Grills.