• Křestní jméno
  • Příjmení
  • Email

Individuální kurzy

Navštivte individuální kuchařské kurzy vaření v Chefparade a naučte se vařit thajská, indická, mexická, italská jídla nebo sushi – nejlepší kuchyně celého světa.
Ukážeme Vám jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezónní záležitosti jako jsou chřest nebo jahody.
Naučíme Vás pracovat s nožem a předvedeme Vám základní principy vaření. Vezmeme Vás na exkurzi do světa řeckých, italských dezertů a jiných dobrot.
Vaříme s šéfkuchaři hostujícími v Chefparade – lidmi, kteří jsou posedlí tím, co dělají a dělá jim radost, když se o svou vášeň pro danou kuchyni mohou podělit.
Naše kuchařské kurzy vaření jsou určeny pro každého, kdo rád zkouší a poznává nové chutě a koření, exotické přísady nebo nezvyklé kombinace chutí. Začátečníci jsou vítáni, stejně jako experti, kteří chtějí zkusit něco nového a exotického a zažít přitom hodně zábavy.

Na individuálním kurzu je v ceně nejen kuchař, pronájem prostor a suroviny, ale též focení, zaslání receptů i doprovod např. z řad rodinných příslušníků.
Cena pro 1 osobu: 5 490,- Kč. Doba trvání je 3 až 3,5 hodiny. 

Veškeré informace najdete v záložce FAQ

Nezávazná objednávka a cenová kalkulace - Individuální kurzy

kontakt

Datum, počet osob

Poznámky

Po zpracování rezervace Vás budeme kontaktovat. V případě potřeby nebo dalších dotazů prosím kontaktujte Terezu na tel.: 730 155 087 nebo napište na marcela@chefparade.cz , děkujeme.