• Křestní jméno
 • Příjmení
 • Email

Proč právě my

Co jsme dokázali od roku 2007?

 • Více než 45 000 lidí na kurzech vaření pro děti i dospělé
 • Více než 4 200 uspořádaných kurzů vaření pro děti dospělé, firemních akcí, outdoorů, soukromých párty či narozeninových oslav
 • Zabezpečení cateringu pro akce od 10 do 200 lidí
 • 3 samostatné prostory s 5ti kuchyňskými studii, o rozloze více než 700 m2
 • Více než 10 000 vydaných porcí v Chefparade Foodtrucku
 • Delikatesy z Francie, Itálie a Asie za velkoobchodní ceny v našem Chefparade Warehouse
 • Naše vlastni Chefparade kuchařka v nákladu 2000ks
 • Více než 20 000 návštěvníků na našem Foodparade festivalu jídla a pití
 • 4 Země: Česko, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přinášíme lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. Nabízíme kurzy vaření, teambulidingové akce, pronájmy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, vaření pro turisty, catering, máme vlastní festival jídla a pití, foodtruck, obchod s delikatesami za velkoobchodní ceny a k tomu nadšení přinášet stále něco nového.

Kurzy vaření - zde si svůj kurz vaření nalezne každý, od začátečníků po pokročilé, malé i velké, mladé nebo i ty starší.

Abychom uspokojili jakékoliv požadavky našich klientů, spolupracujeme v našich 5 studiích jen s opravdovými profesionály, většinou šéfkuchaři známých pražských restaurací, které doplňují mladí a flexibilní pracovníci.

Vybírat lze ze široké škály kuchyní - od kuchyně asijské (včetně sushi), přes evropskou, nejoblíbenější je samozřejmě italská a francouzská, až po americkou. Nebo kdo by odolal šťavnatému steaku či sladkým pralinkám? Nezapomínáme ani sezonní záležitosti, jako jsou dýňové či chřestové speciality nebo v teplých měsících oblíbené grilování.
Poradíme také, jak vybírat ty správné, kvalitní a čerstvé suroviny a doporučíme i, kde tyto suroviny pořídit.

Kurzy vaření pro děti a dětské narozeninové oslavy
Výborný způsob, jak strávit se svými dětmi aktivně společné chvíle. Odměnou vám bude nejen dobrý pocit, ale hlavně radost v očích vašich dětí. Můžete si vybrat z mezi klasickým kurzem pro děti od 4 nebo od 10 let či speciálními akcemi jako jsou dětské párty nebo akce na Mikuláše či Halloween, které jsou velice oblíbené a vedou je zkušení lektoři, kteří děti i výborně zabaví.

Kulinářský teambuilding?
Jedinečný koncept firemní akce, který přináší unikátní spojení společného vaření, osobního rozvoje a budování týmů. V Chefparade zajistíme akci až pro 180 osob, včetně doplňkového programu, hostesek, dárkových balíčků a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Soukromá párty
Pro veřejnost nabízíme také netradiční možnost, jak uspořádat soukromou párty, narozeninovou oslavu či se jen tak pobavit s přáteli při vaření, a to samozřejmě bez zdlouhavé přípravy a úklidu. Nebo se loučíte se svobodou? I pro vás připravíme nezapomenutelnou akci.

Pronájem prostor
Sháníte prostory, kde uspořádat speciální akci pro klienty či tiskovou konferenci? Nafotit fotografie či natočit video? Pak nabízíme též pronájem prostor s využitím WiFi připojením i projekčním plátnem.

V roce 2011 jsme začali pořádat festival jídla a pití Foodparade, v roce 2012 jsme otevřeli e-shop Chefparade Warehouse, kde lze pořídit nejrůznější delikatesy z Itálie a Francie či suroviny na sushi a asijskou kuchyni. Také jsme v tom samém roce vydali kuchařskou knihu s nejoblíbenějšími recepty a začínáme vydávat vlastní elektronický časopis.

V roce 2013 jsme také rozjeli Chefparade Foodtruck, se kterým jsme dokázali, že i z "dodávky" na ulici mohou lidé dostat fantastické jídlo, které je zdravé, čerstvé, z kvalitních surovin a za přijatelnou cenu. Důkazem toho je více jak 20 000 porcí prodaných za 6 měsíců.

Chefparade catering

Pokud se Vaše událost nekoná u nás, rádi za vámi přijedem s naším Chefparade cateringem, který dokážeme originálně a vkusně zorganizovat téměř kdekoliv. Nic není nemožné...