Vaření pro miminka 7 - 18 měsíců

Máte doma malé miminko, které se pomalu ale jistě stává adeptem na příkrmy, pokukuje po vašem talíři, nebo máte od pediatra za úkol začít doplňovat mléčnou výživu běžnými potravinami? Nevíte, jak na to? Mate vás mnoho, často i protichůdných informací?

Přijďte na kurz vaření příkrmů pro miminka a naučíte se mimo jiné, kdy, co, jak, kolik, v jaké kombinaci a proč jednotlivé potraviny dítěti nabídnout. Naučíte se připravovat vyvážené kompletní menu pro období od 4 - 18 měsíců, porozumíte mnoha souvislostem a zákonitostem, dozvíte se co je metabolické programování, stravovací návyky, pitný režim a řadu dalších důležitých rad.

Zkušená lektorka Simona Lazzari vám kromě receptů a návodů v písemné formě, předá i plno užitečných nápadů a inspiraci. V průběhu kurzu si všechny uvařené recepty pro děti ochutnáte a potvrdíte si, že se dá obejít bez soli, cukru i dochucovadel.

Kurz pořádáme ve spolupráci se Studiem pro ženy s.r.o. a lektorkou, dětskou sestrou a výživovou a laktační poradkyní Simonou Lazzari. http://www.studioprozeny.cz.

Kurz rezervujte na této emailové adrese: praha@studioprozeny.cz nebo telefonicky 602 471 208, 222 230 794. Při rezervaci uvádějte počet osob ve formě maminka / miminko, při naplnění termínu se můžete přihlásit jako náhradník. Pokud se budete hlásit přes naše stránky, prosíme, vyčkejte na email od paní Lazzari, automatickou odpověď v tomto případě ignorujte.


Na kurz můžete samozřejmě dorazit i s vaším dítětem, chůva či pomoc při hlídání je vítaná. Výpomoc s hlídáním během kurzu vaření pro vás můžeme zajistit i my, cena je 150 Kč k ceně kurzu. Tento příplatek je možné zaplatit až na místě, nebudete-li vědět dopředu, zda službu využijete.

  • Termín: 24. dubna 2017, Pondělí, 11:30
  • Místo konání: Bubenské nábř. 306/13
  • Doba trvání: 3 - 3,5 hod. hodiny
  • Cena: 980 Kč
  • Kuchař: Simona Lazzari

Objednávkový formulář


Kontaktní údaje

Jméno
Příjmení
Telefon
Email

Fakturační údaje

Ulice / Číslo
Město
PSČ
Název firmy
IČO
DIČ
Slevový kód

Způsob úhrady

Bankovní převod

Emailem od nás dostanete pokyny k platbě, kterou zadáte prostřednictvím vaší banky. Tento způsob úhrady může trvat až 4 pracovní dny.

Zadejte kod
Celková částka: 980

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz, nahlédněte do Často kladených dotazů FAQ na hlavní stránce nebo nás kontaktujte na emailové adrese rezervace@chefparade.cz, případně volejte na tel.: +420 730 155 087.

Rezervace úspěšně zaslána
CHYBA:
DĚKUJEME za odeslání.
Jdeme na to
Proč si vybrat kurz vaření v Chefparade
Od roku 2007,

10 let tradice

na českém trhu

Více než

90 000 účastníků

kurzů vaření

Uspořádaných více než

15 000 kurzů vaření

a dalších akcí

Více než

8 000 kladných recenzí

Mimo jiné na Staffino.cz