• Křestní jméno
  • Příjmení
  • Email

Outdoor

Kromě akcí v našich studiích můžeme s naší školou vaření přijít přímo za Vámi, ať již do Vašich prostor nebo na jakékoliv místo venku. Dorazíme za Vámi plně vybaveni i se surovinami.

Outdoorová akce v zásadě probíhá velmi podobně jako kulinářský teambuilding. Pokud se skupina nedohodne jinak, tak po uvítání a instrukcích o vaření a bezpečnosti rozdělíme celou skupinu do týmů po cca 4 účastnících. Každý tým připraví jedno jídlo podle připraveného receptu a ingrediencí.

Všechny součásti menu jsou jednoduché na přípravu, tak aby je účastníci zvládli bez problémů a nepřipravovali je déle než 60-80 minut.

Pro zpestření večera umíme také připravit různé hry, soutěže a kvízy a následně ocenění pro vítězný tým v podobě Vámi vybraných dárků z naší nabídky, kterou najdete níže v PDF souborech, spolu s naší nabídkou jídel, ze které si můžete sestavit vlastní menu a vinný lístek.

Veškeré informace najdete v záložce FAQ

Nezávazná objednávka a cenová kalkulace - Outdoor

kontakt

Datum, počet osob

Poznámky

Po zpracování rezervace Vás budeme kontaktovat. V případě potřeby nebo dalších dotazů prosím kontaktujte Marcelu na tel.: 734 311 772 nebo napište na marcela@chefparade.cz , děkujeme.
 

Video