Cooking cours Wine experience (18.2.2010)
Wine experience
Crostini s avokádovým krémem, Kuřecí salát s řapíkatým celerem a indickým kari, Slávky na víně, Lasagne s lososem a listovým špenátem, Mozartove kuličky, Mulligatawny soup + příslušná vína POZOR! cena 1.900,-/ osobu
Reservation
Storno podmínky
Z důvodu nákupu vždy čerstvých ingrediencí je možné stornovat učast na kurzu nejdéle 3 dny před kurzem, po té firmě Chefparade propadá 50% z ceny kurzu, případně poukazu. V případe storna v den kurzu propadá 100%.
Přesun termínu je možný nejpozději 3 dny před kurzem a této změny je možní využít pouze jedenkrát, pri nevyužití přesunutého termínu propadá částka za kurz, případně certifikát firmě Chefparade.
V případě neomluvení se z účasti kurzu mailem, případně telefonicky je platba za poukaz a kurz nevratná a propadá firmě chefparade.

