• Křestní jméno
  • Příjmení
  • Email

Profesionální kuchyně

Jako první v Čechách poskytujeme k pronájmu 2 profesionálně zařízené kuchyně pro začínající restaurace, cateringové společnosti nebo i nadšené milovníky gastronomie. Pakliže máte zakázku na výrobu jídla přesahující Vaší kapacitu, rádi vám jednu z našich kuchyní pronajmeme na hodinu, týden nebo i na celý měsíc.

Plynové sporáky, konvektomat, šoker, dostatek ledniček a mrazáků, podpořeno velkým chladícím boxem a profesionální vzduchotechnikou. Plně vybaveno i pro ty nejnáročnější, všechno v nerezu, úklid prostor v ceně pronájmu. Možnost asistence profesionálního kuchaře. Snadná dostupnost, parkování ve dvoře.

Těšit se můžete i na další vzdělávací akce, workshopy a další události týkající se jídla, podnikání a nebo obojího dohromady.

Nyní přijímáme rezervace na rok 2015, kdy bude provoz projektu Chefstarter oficiálně zahájen. Pište na info@chefstarter.cz

www.chefstarter.cz

Veškeré informace najdete v záložce FAQ

Nezávazná objednávka a cenová kalkulace - Profesionální kuchyně

kontakt

Datum, počet osob

Poznámky

Po zpracování rezervace Vás budeme kontaktovat. V případě potřeby nebo dalších dotazů prosím kontaktujte Darinu na tel.: 721 370 913 nebo napište na darina.geierova@gmail.com , děkujeme.